Linda Votrubová: Na Floridě se makléři dělí o provizi

Linda Votrubová je realitní makléřkou na Floridě. V Keller Williams se svými prodeji zařadila do milionářského klubu. Co bylo při zahájení podnikání v Americe nejtěžší? A jak se liší americký a český realitní trh?

Před necelým rokem a půl jste se připojila ke Keller Williams. Co vás k tomuto kroku vedlo? Proč právě Keller Williams? Již předtím jste působila jako realitní makléřka.

Jako realitní makléřka funguji v USA již pár let. Začínala jsem u menších firem, ale časem bylo jasné, že abych mohla plně využít svých znalostí a schopností, bude potřeba se spojit s nějakou z větších mezinárodních společností. Společnost Keller Williams pro mě byla volba č. 1, a to díky svému internímu nastavení, podmínkám, podpoře, kterou makléřům nabízí, to vše s důrazem na etické principy a technologické zázemí.

Během jediného roku jste se vypracovala mezi milionáře KW – tedy vaše prodeje přesáhly 1 mil. USD. Čemu přikládáte ve vašem úspěchu největší váhu?

Mé prodeje přesáhly za cca půl roku u KW 2 mil. USD, a tak jsem se stala součástí KW 2 Million Dollar Club.

Myslím, že stejně jako v jakékoliv jiné branži je i v tomto oboru vše dílem náhody, štěstí, práce a správných lidí okolo.  Další okolností je i skutečnost, že s manželem na Floridě stavíme domy na prodej a naše firma nám velice dobře funguje.

Čtěte na Realiťáci-sobě.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..