Fidlovačka uvádí nové představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Praha 24.03.2022

Pražské Divadlo Na Fidlovačce představí v pátek 13. května 2022 novou hudební komedii inspirovanou knižním bestsellerem v režii s Miroslavem Hanušem. Představení humorně zkoumá rozdíly mezi myšlením žen a mužů v podání Kláry Cibulkové, Anety Krejčíkové, Martina Písaříka a dalších.

Je to inscenace pro povzbuzení a potěšení těch, kteří se někdy pokoušeli, pokoušejí nebo se chtějí pokusit žít ve vztahu s jiným člověkem,“ říká Miroslav Hanuš. Představení je již známou divadelní hrou, která získala v roce 2017 na Grand Festivalu smíchu v Pardubicích cenu za nejoblíbenější inscenaci publika – Komedie diváků.

Jde o poslední premiéru, kterou Fidlovačka uvádí v divadelní sezóně 2021/22. První příležitost ke shlédnutí mají diváci na veřejné generálce 12. května od 10:30 nebo následující den na premiéře od 19:00. Poté bude inscenace k vidění v dalších dvou květnových termínech. Diváci si mohou lístky zakoupit na pokladně divadla nebo online na webových stránkách.

Představení, které bude mít formu zábavné divadelní revue s živou hudbou, je na motivy populárních knížek australských manželů Allana a Barbary Peaseových. A je o velkých pravdách,“ uvádí herec Martin Písařík. Výsledkem hry tak má být vztahová revue, která by měla divákům ulehčit život, pomoci jim zorientovat se ve vztazích a zároveň je pobavit.

Divadlo na Fidlovačce

O divadle

Divadlo Na Fidlovačce je uznávanou kulturní institucí, která je na divadelní scéně již sto let. Řadí se mezi přední pražská divadla, a to nejen díky známým hereckým osobnostem – Jitkou Schneidrovou, Jiřím Kornem, ale i širokému repertoáru a jedinečné atmosféry poslední dřevěné arény v Praze.

9 thoughts on “Fidlovačka uvádí nové představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

 1. – chybí odkaz na webovky
  – fotografii bych možná dala až na úplný závěr, „přerušila“ mi čtení tiskové zprávy

  + obsahově super
  + čtivé a výstižné

 2. Stručné, zajímavé informace. Přehledné a zpráva obsahuje vše, co by měla obsahovat. Možná bych se nebál psát méně fádně.

 3. Tato TZ se nám velmi líbila. Dobře se čte, našli jsme v ní vše, co jsme potřebovali. Jen chybí nějaký kontakt, kam se případně obrátit.

 4. Tisková zpráva – stručné, zajímavé informace. Přehledné a zpráva obsahuje vše, co by měla obsahovat. Možná bych se nebál psát méně fádně.

 5. Podle nás obsahuje tisková zpráva vše, co by měla zpráva obsahovat. Rozsah je správně zvolený a pozitivně také hodnotíme přidaný komentář jednoho z herců. Jediné negativum vidíme v kvalitě zvolené fotografie.

 6. Obsahově je tato tisková zpráva dobře napsaná. Dobrý je i vložený komentář jednoho z herců přímo do textu. Možná bych ale raději zvolila jiný formát fotografie.

 7. Tisková zpráva podle nás obsahuje všechny důležité informace, je velmi přehledná a povedená. Jako jediné negativum vnímáme to, že v závěru tiskové zprávy chybí kontakt na konkrétní osobu.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..