Je čas si hrát…

Součástí programu devátého ročníku festivalu alternativní hudby Deziluze budou koncerty, ale i výstavy oslovených umělců a bohatý doprovodný program. V rámci něj se můžete těšit na divadlo, workshopy, přednášky apod. Nebude chybět ani každoroční blešák nebo čajovna.

Festival poskytne prostor zejména tuzemským interpretům. Těšit se můžete na známá jména na poli nezávislé hudby, ale i na začínající či amatérské kapely, které stojí za to objevit. Všechny spojuje to, že si ve dnech od 24. do 26. června 2022 zahrají v barokním pivovaru Herold v Březnici na Příbramsku, kde se festival již třetím rokem koná. Účinkující interpreti zaujmou především svou neotřelostí, nekonvenčností a vtáhnou vás za hranici všednosti. Konkrétně vám letní festivalové večery zpříjemní kapely HollyGang, Arleta, Kewu nebo Viah. Chybět nebude ani řada dj’s, kteří se zase postarají o noční program.

Umělecký festival Deziluze proběhne 24.–26. 6. 2022 v Březnici.

Časoprostor, téma letošního roku, inspirovalo zejména vystavující umělce. Celý areál bude, včetně přilehlé zámecké zahrady, také vizuálně laděn do tohoto tématu a návštěvníci v něm mj. budou moci vybírat z nabídky několika barů, nebo se posilnit v polní kuchyni. O záchranu chátrající budovy barokního pivovaru se přičiní také koupí merche, který bude v průběhu festivalu k zakoupení.

Poslední červnový víkend zapomeňte na okolní svět a pořiďte si tři dny nezapomenutelných vizuálně a dramaturgicky laděných zážitků a vzpomínek. Vstupenky již teď na portálu Boom.

Aktuální informace sledujte na https://www.deziluze.eu.

6 thoughts on “Je čas si hrát…

 1. Článek je krátký,stručný a jasný, takže je ideálně napsaný pro čtenáře. Název článku není ale dost poutavý na to, aby čtenáře přilákal k přečtení.

 2. Článek hodnotíme kladně. Veškeré informace, které návštěvník potřebuje vědět, jsme našli. Jen bychom někdy uvítali barvitější či konkrétnější podání.

 3. PR článek je hezky zpracovaný, nicméně mohl by být ještě poutavější (některé věty působí zbytečně formálně). Přiložený obrázek je dobře zakomponován do textu a pozitivně hodnotím i poslední odstavec s výzvou k akci (nákup vstupenek) včetně přiloženého odkazu.

 4. – „Součástí programu … bohatý doprovodný program.“ – viz TZ
  – „24.–26.“ – za tečkou a pomlčkou má být mezera
  – velmi dobrá výzva k akci
  – „O záchranu chátrající budovy barokního pivovaru se přičiní také koupí merche“ – znamená to, že výtěžek vstupného/jeho část bude věnována na opravu budovy? Je to hodně vytržené z kontextu, což je škoda – a řekl bych, že by to stálo za rozvedení.

 5. Článek je moc pěkný. Pro větší poutavost bychom doporučily skládat kratší věty, např. souvětí začínající ‚‚Celý areál…‘‘ je opravdu dlouhé. Pozitivně hodnotíme vložený obrázek a odkaz na web festivalu.

 6. Hezký PR článek. Mohl by být více poutavý. Informace jsou jasné a zřetelné. Super je obrázek vložený do textu, upoutává pozornost čtenáře.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..