Letní festival Colours of Ostrava letos přivítá 350 umělců z celého světa.

Festival Colours of Ostrava se zas po roce vrací do ostravských Dolních Vítkovic od 19. do 22. července 2023 a kromě přeplněných vlaků do Ostravy nabízí ještě lepší line-up než předchozí léta.

,,Během čtyř dnů nabídneme návštěvníkům festivalu nezapomenutelný hudební zážitek od největších hudebníků současnosti.” říká Zlata Holušová, ředitelka letního festivalu Colours of Ostrava. Zmiňuje také, co bylo speciálního na předešlých ročnících: ,, Již 20.rokem lidem nabízíme jedinečný letní zážitek v krásných prostorách Dolních Vítkovic v Ostravě. Každoročně se festival Colours of Ostrava nese ve znamení živé hudby, přátelství, smíchu a dobré nálady.”

Letos si na své přijdou jak fanoušci celosvětově úspěšných umělců jako jsou One Republic, Ellie Goulding, Macklemore, Niall Horan nebo Burna Boy, tak i menších alternativních umělců.

Ze zahraničních umělců je letos největším lákadlem právě skupina One Republic ze Spojených Států, která se řadí mezi jednu z nejúspěšnějších světových kapel současnosti. ,,Z OneRepublic máme velkou radost. Jsem nadšená, že fanouškům festivalu můžeme nabídnout právě takto velké a úspěšné jméno současné hudební scény.” dodává paní Holušová.”

Z řad tuzemských interpretů se návštěvníci mohou těšit například na Ewu Farnou, Monkey Bussiness, Vypsanou fiXu a na mnoho dalších. I tentokrát dle své tradice nabídne festival reprezentativní výběr africké hudby v nejrůznějších podobách v zastoupení SEUN KUTI & EGYPT 80.

I letos je možné zakoupit čtyřdenní vstupenky za zvýhodněnou cenu 3 990,- či jednodenní vstupenky za 2 990,-. Festival dále nabízí VIP vstupenky na celé čtyři dny za 7 990,- , které zahrnují samotný vstup na festival či využití VIP zóny v areálu festivalu. Studenti s průkazem ISIC mohou využít slevu 600 Kč z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky. Lidé si mohou také připlatit za Chill village a ubytovat se ve velkých luxusních stanech uprostřed zeleni a dopřát si tak spánek a odpočinek po náročné noci. Jednodenní i čtyřdenní vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím webových stránek www.colours.cz a v síti GoOut.

Více informací a praktické informace jsou k nalezení na oficiálním webu festivalu.

7 thoughts on “Letní festival Colours of Ostrava letos přivítá 350 umělců z celého světa.

 1. V případě, že by došlo k opravě gramatických a typografických chyb, dokáži si zprávu představit jako použitelnou, splňuje svůj účel. Oslovil mě proklik na oficiální webovou stránku festivalu, ale hned posléze mě zklamalo, že je uveden ve dvou po sobě následujících větách, to je zbytečné, stačil by jeden na celý text.

 2. V TZ jsem nalezla všechny důležité informace, je poutavě napsaná a oceňuji také odkaz na web. V poslední větě by za mě stačilo „více informací“, což zahrnuje i ty praktické.

 3. Tisková zpráva obsahuje všechny relevantní informace a odkazy, je napsaná čtivou formou a je stručná, líbí se mi.

 4. – za titulkem se nepíše tečka
  – “ současnosti.”“ – místo tečky má být čárka
  – „,, Již “ – přebývá mezera před „Již“
  – „20.rokem“ – za tečkou má být mezera
  – „umělců jako jsou“ – před „jako“ chybí čárka
  – „tak i menších alternativních“ – lépe „méně známých“… nebo jsou menší vzrůstem?
  – „Spojených Států“ – druhé s má být malé
  – „hudební scény.”“ – opět místo tečky čárka
  – „3 990,-“ – v TZ se nepoužívá účetní formát měny, lze použít buď Kč, nebo korun
  – „Více informací a praktické informace “ – 2x informace, vhodnější je jiná formulace

  Velmi informativní i dobře napsaná TZ. Jen dojem kazí množství gramatických a typografických chyb…

 5. Na hodině jsme si říkali, že citace má být až v druhém odstavci – nevím zda to je striktním pravidlem, ale jinak se mi tisková zpráva moc líbí. Je velice poutavá.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..