PR článek Signal Festival – Tým 3

Signal festival 2021: Pojďme po roce rozsvítit Prahu

14.-17.října 2021

Po roční pauze hlavní město Praha opět ožije festivalem digitální a kreativní kultury. Již po deváté můžete zažít jedinečný Signal festival. Tématem letošního ročníku je soužití člověka s přírodou, postupné překonání pandemie a zdravější prostředí na planetě Zemi. Organizátoři nezaháleli a letos Vám toho chtějí nabídnou ještě více než předchozí roky.

Neváhejte a pojďte zažít jedinečnou atmosféru rozsvícené Prahy!

Kdy se akce uskuteční?

Loňský ročník Signal festivalu byl úplně zrušen kvůli pandemii covid-19, nicméně letos se nenechali organizátoři akce odradit, a tak si všichni můžeme po dlouhé odmlce užít oblíbený videomapping na budovách a instalace napříč Prahou, a to od čtvrtka 14. října až do neděle 17. října 2021.

Na co se můžete těšit?

Jedinečné propojení městského prostoru s uměním a technikou je pro vás připraveno na čtyř trasách s 15 uměleckými instalacemi. Kromě lokality Starého města a Karlína přibyly nově i Holešovice. Tématem celého festivalu je „Plán C“, které je zaměřené na udržitelnost, stav naší planety, životní prostředí a vztah člověka k planetě. Nelze opomenout, že celý svět byl zasažen pandemií, která se dotýkala všech, a na kterou bylo nutno reagovat. Hledat nová řešení, získávat nové zkušenosti a zároveň nikdy nezapomínat na základní hodnoty jako je péče o sebe, své nejbližší, společnost, kulturu a krajinu. Po návratu do normálu je potřebný nový plán fungování, a právě takový je Plán C.

Program akce

Letošní festival se bude odehrávat na třech lokalitách v Praze, konkrétně Staré Město, Karlín a Holešovice. Připravený program bude k vidění od 19. hodin až do půlnoci každý den festivalu. Podrobnější informace o světelných instalacích, jejich autorech a doprovodném programu naleznete na tomto odkazu: https://www.signalfestival.com

6 thoughts on “PR článek Signal Festival – Tým 3

 1. – PR článek není osobní dopis, tudíž „letos Vám toho“ – má být malé v
  – „naleznete na tomto odkazu: https://www.signalfestival.com“ – lépe „naleznete na stránkách Singalfestival.com“ s proklikem (nepoužívejte „zde“ ani „na tomto odkazu“ a není vhodné dávat url ve formě celé url)
  – jinak velmi poutavý PR článek

 2. V textu dostávám všechny informace, které bych chtělа jako návštěvník dostávat. Krásná úprava textu, odstavce, přidána fotka – opravdu příjemně a zajímavě se to čte.

 3. Veškeré náležitosti, které by měl PR článek obsahovat, jsou v textu zmíněny. Chválíme přehlednost a úpravu textu, která napomáhá k příjemnému čtení článku. Přijde nám, že by bylo vhodné i do odstavce „Program akce“ zmínit datum konání akce. Zároveň bychom navrhli odstavec „Kdy se akce uskuteční“ přejmenovat na „Loňský ročník“, neboť mimo datum letošní akce je zde zmíněna spíše informace týkající se pandemie covid-19, která zasáhla celou kulturní oblast.

  1. Text je dobře rozčleněný do odstavců s nadpisy, má bohatou slovní zásobu a je i vhodně doplněn fotografií. V textu jsme si všimly špatně formulovaného vztažného zájmena: Tématem celého festivalu je „Plán C“, které je zaměřené na udržitelnost, stav naší planety, životní prostředí a vztah člověka k planetě. Jinak se nám zdá text v pořádku.

 4. Článek je zpracovaný dobře, obsahuje všechny potřebné informace a je čtivý. Chválíme, že má správnou strukturu – název, perex a odstavce, jejichž členění dává smysl. Vytkli bychom snad jen malou typografickou chybu u ,,14.-17 .října“.

 5. Text je přehledný, logicky uspořádaný a jazykově bohatý. Zvolací věty a řečnické otázky dodávají textu dynamiku a pomáhají čtenáři udržet pozornost. Celý článek je navíc plný zajímavých informací a dokáže zaujmout. Jedinou kritiku si dovolím u užití velkého písmena u „Vás“, neboť mluvíte k široké veřejnosti.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..