PR článek Tvrz Divice – Tým 7

Vychutnejte si vánoční atmosféru všemi smysly na Tvrzi Divice

Přijďte si vychutnat vánoční atmosféru a užít si pohody na tvrz Divice. Připraven je pro vás vánoční program plný workshopů zaměřených na vánoční dekorace pro zútulnění vašeho domova a nejen to! Čeká na vás i speciál koncertního recitálu, kde si u písní Édith Piaf budete moci vychutnat svůj šálek horkého svařáku. Pokud nejste fanoušky šansonu – nevadí, možná vám padnou do noty sváteční melodie Moniky Absolonové, Petry Černocké a dalších známých jmen.

Vánoční shon, vymýšlení a nakupování dárku pro naše nejbližší, co takhle se na chvíli zastavit, rozhlédnout se okolo sebe a plnými doušky si vychutnat tu pravou vánoční atmosféru a užít si pohodový zimní den ať už s kamarádkou, dětmi anebo sami v romantickém prostředí Tvrze Divice. Od 20. – 21. 11 se naše barokní maštal promění v tvořírnu, kde budete mít možnost uplatnit svou kreativitu. Máme pro vás připravený květinový workshop zaměřený na výrobu adventních věnců a dekorací, které dokonale vyzdvihnou váš útulný domov po čas vánoční. V rámci workshopu budete mít možnost se projít po panské zahradě, objevit její tajná místa, kouzelná zákoutí a při objevování nasbírat materiál na vaše vánoční výrobky v zážitkové dílně. Celým programem vás bude provázet šikovná floristka a zakladatelka floristického ateliéru Květina Za oponou Monika Barahonová. Z workshopu si odnesete vlastní kytice, květinové věnce či dekorace, ale také vědomosti o tom, jak vnímat přírodu a vnést fantazii či tvořivost do vašich výrobků. Během workshopu budete mít i jedinečnou příležitost nahlédnout do jinak nepřístupné historické věže Tvrze Divice. Cena workshopu činí 4700 Kč a zahrnuje dekorační materiál, floristické nářadí a občerstvení. Vstupenky objednávejte na emailu info@tvrzdivice.cz či přímo na webových stránkách Tvrze Divice.

A pokud už máte své vánoční dekorace připravené a domovy vyzdobené, můžete se těšit na hudební akce, které pro vás máme připravené na první dva adventní víkendy.

V sobotu 4. prosince se Tvrz Divice rozezní francouzskými tóny, hrát budou hudební skvosty od umělců, jako je Edith Piaf, Charles Aznavour či Jacques Brel, ovšem chybět nebudou ani vánoční koledy. Nenechte si tak ujít unikátní vystoupení přední české šansoniérky Radky Fišarové, kterou bude doprovázet vynikající běloruský akordeonista Aliaksandr Yasinski, kytarista Miroslav Linka a kontrabasista Petr Dvorský. Koncert začíná v 18:00 hodin a vstupenky jsou dostupné online nebo na místě, mějte ovšem na paměti, že jejich počet je omezen.

Těšíte se především na vánoční melodie, skvělé občerstvení a příjemnou předvánoční náladu? Naše tradiční adventní setkání s exkluzivním vánočním koncertem je akcí přesně pro vás. V sobotu 11. prosince se tak nejprve můžete těšit na vystoupení dětského sboru Kvítek Louny, který zazpívá ty nejoblíbenější koledy. Od 18 hodin začíná hlavní program večera, kde již tradičně vystoupí Monika Absolonová, Radka Fišerová, Roman Štabrňák a v průběhu večera se navíc tak jako v minulých letech můžete těšit i na další hosty. Mimoto se během večera na nádvoří Tvrze Divice uskuteční tradiční vánoční trh a slavnostní rozsvícení vánočního stromku. Zajištěno samozřejmě bude i občerstvení včetně horkých nápojů. Vstupné je zdarma a parkování je zajištěno na vyhrazených plochách.

8 thoughts on “PR článek Tvrz Divice – Tým 7

 1. – druhý odstavec je příliš dlouhý – obtížně čitelný… a zkrátil bych i další
  – „Od 20. – 21. 11 se“ – buď „Od … do …“, nebo bez „Od“ + chybí tečka za 11
  – „dostupné online“ – chybí proklik a hodila by se i cena jako u workshopu
  – „Od 18 hodin začíná hlavní program“ – ale dětský sbor bude dříve… v kolik?
  – chybí výzva k akci, která by byla vhodná (vyberte si z programu a přijďte…)

 2. Článek obsahuje všechny důležité informace, které potenciální návštěvník potřebuje vědět. Jsou však trochu ztracené v dlouhém textu, pomohlo by možná rozdělit jej do více odstavců. Data konání bychom zmínili na začátcích odstavců. Text se jinak dobře čte, snažili jste se vyhnout zbytečně dlouhým a složitým souvětím, což oceňujeme.

 3. Článek působí mohutně, což není čtenářsky přitažlivé. Zvolily bychom také jiný font nadpisu, moc se nám nehodí ke zbytku textu. Program celého projektu bychom zestručnily a využily hlavně poutavých informací (možnost návštěvy jinak nepřístupné historické věže) .

 4. Někdy je méně více.. Ubrala bych na slibovaných „zvučných jménech“ a vypíchla bych jen ty nejzajímavější. Celý program akce zní velmi slibně, avšak pro přehlednost bych text více rozčlenila a ubrala bych přebytečné info.

 5. Velmi vyčerpávající a informacemi nabitý článek. Za nás článek obsahuje veškeré potřebné info, vzhledem k délce a přílišnému „nečlenění“ se ale čtenář v textu příliš neorientuje. Uvítali bychom lepší a přehlednější členění, možná i obrázek, který by návštěvníky ještě více nalákal.

 6. Lehce vyčerpávající článek plný jmen přislíbených účinkujících. Obsahuje však všechny potřebné informace k nadcházející akci a je v něm i snaha čtenáře nalákat a zaujmout. Celý text by měl mít stejný font písma (zde se míchá font Times New Roman a Helvetica). Dále je lehce odrazující první odstavec článku ihned pod perexem, který by mohl být kratší nebo rozdělený na dva odstavce. Na první pohled si lze také všimnout drobných gramatických chyb (např. nakupování dárku místo dárků). Některá souvětí by mohla být rozdělena na více vět, aby se čtenář ve sdělení neztrácel. Nějaký obrázek by článek hezky oživil.

  1. V článku jsem našla všechny důležité informace a také mě nalákal slovními obraty. Avšak je na můj vkus příliš dlouhý a dá se z něj spoustu vět vynechat. Jako první mě bouchl do očí nadpis, jehož font se mi vůbec nelíbí a nehodí se ke zbytku textu. Chtěla bych však pochválit stručný a poutavý perex!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..