PR článek – tým 6: NAMI

Zrodila se z mořské pěny, Zrodila se NAMI

Česká značka ANTIPEARLE vydává 22. 2. 2021 svou novou kolekci šperků NAMI, která je v hledáčků milovníků vrstvených náušnic a netradičních prstýnků.

Za autorskou tvorbou exkluzivních šperků ANTIPEARLE stojí designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová. Svou vášeň pro estetiku, módu a potápění propojuje v návrzích unikátních šperků z precizně vybíraných ušlechtilých kovů, korunovaných brilianty nebo pravými perlami. Neotřelý styl ANTIPEARLE mísí tradici, luxus, provokaci a punk. Každá kolekce vzdává hold přírodním formám a cyklům, podmořskému světu, a především nejvyššímu designérskému umění.

„Sama miluji výrazné earcuffy, které obejmou celé ucho, zároveň však v životě vyznávám hlavně versatilitu a praktičnost. Obvykle své šperky nesundávám, ani ke spánku. Několik drobnějších náušniček pohromadě je proto výrazný, ale komfortní, způsob, jak doladit svůj look na den i večer.“ přiznává designérka značky – Markéta Márová.

Samotná kolekce NAMI je inspirovaná tvary a detaily zkamenělých žraločích zubů a mušlí, které se nacházejí na Filipínách. Kromě již proslulých perel (z předešlých kolekcí) je možné všechny šperky zakoupit i v kombinaci s briliantem.

Značka využívá pro ztělesnění nové kolekce známé tváře, jimiž jsou Zuzana Straska nebo Tereza Hodanová.

Návrat na rozcestník Mediální komunikace

12 thoughts on “PR článek – tým 6: NAMI

 1. Tým 10 – Pěkně zpracované, opět lze vytknout jen drobnosti. V titulku doporučuji u „zrodila“ napsat malé z, příp. místo čárky napsat tečku a tu napsat i za „NAMI“ (ať to působí jako dvě věty). Závěr odstavce s citací bych upravila takto: …večer,“ přiznává designérka značky Markéta Márová.

 2. Moc pěký PR článek, jen drobnosti:
  – „pěny, Zrodila“ – buď tečka, nebo malé z
  – “ i večer.“ přiznává“ – má být , a ne .
  „značky – Markéta“ – pomlčka je nadbytečná

 3. Tým 5 – skvělý nadpis, který láká čtenáře; akorát informací, text se čte lehce a je poutavý, dobrá práce.

  1. Ideální délka článku, informuje o všem potřebném a nenudí. Má vše, co by pr článek měl mít. Vytkla bych pouze gramatickou chybu dlouhé ů ve slově „hledáčků“. Jinak skvělé.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..