PR článek Žižkovská noc -Tým 5

PR článek – Žižkovská noc

Po roční pauze se oblíbená kulturní akce propojující fanoušky všech žánrů hudby, divadla a poezie vrací zpět! Třídenní festival Žižkovská noc, který se koná na konci října, spojuje tradiční i netradiční prostory ve kterých si každý přijde na své. Co osloví právě vás?

Nekonečný seznam umělců. Program nabitý od rána do večera. Plné kluby, kavárny ale i náměstí a ulice. To vše slibuje letošním návštěvníkům známý festival Žižkovská noc 2021, který se bude konat 28.–⁠30. října. Festival se již dvakrát snažil vrátit kulturu a zábavu svým fanouškům, kvůli pandemii covid-19 však musel být odložen. Od třetího pokusu si slibuje úspěch a nabízí bohatou paletu hudebních zážitků. Od techna přes indie rock až po psychedelický punk, pro každého zkrátka něco. Přestože většina umělců je z Česka, na pódiu se představí i mnozí z ciziny, ať už ze sousedního Slovenska a Polska nebo vzdálenější Velké Británie či Ukrajiny a Keni. Největší jména jsou Gleb, Alyona Alyona a Giant Swan.

A že vás hudba neláká? Nevadí. Žižkovská noc totiž zaštiťuje i taneční představení konající se přímo v ulicích Prahy. Festival také nabízí čtení poezie nebo různá divadelní představení. Žižkovská noc ale není pouze kulturní akcí, na zastávce Nádraží Holešovice se bude rozdávat jídlo těm, kteří ho nejvíce potřebují.

Nemáte plány na víkend? Navštivte stránky zizkovskanoc.net, podívejte se kde by se vám mohlo nejvíce líbit a jednoduše vyrazte se bavit!

4 thoughts on “PR článek Žižkovská noc -Tým 5

 1. – chybí nadpis článku
  – ad zarovnání do bloku: v tom by měl vždy rozhodovat design média, kde má PR článek vyjít. Na webu není zarovnání do bloku standardem (čte se hůře, než nezarovnaný text – na rozdíl od tištěných médií…)
  – “ prostory ve kterých si“ – chybí čárka
  – „28.–⁠30. října“ – kolem – mají být mezery
  – chybí informace o čase – jede nonstop?
  – „podívejte se kde by“ – chybí čárka
  – „líbit a jednoduše“ – chybí čárka před a
  – jinak zajímavý článek

 2. Souhlasíme s poznámkou o zarovnání textu do bloku, text by vypadal lépe i s doplňující fotografií. Jinak se nám článek líbí a nemáme mu co vytknout.

 3. Z hlediska grafiky bych možná zarovnala text do bloku, ale to je pouze detail. Myslím, že by tomu neuškodil nějaký obrázek a nadpis by mohl být poutavější. Super je oddělený perex. Za mě je dobře popsané, co, kdy, kde a jak se děje.

 4. Článek vypadá vizuálně skvěle co se týče délky odstavců a kurzívou odděleným perexem. Udržuje čtenářovu pozornost díky použitým tázacím větám. Hodil by se nějaký poutavý název místo strohého „PR článek- Žižkovská noc“. Článek by byl zajímavější, kdyby se připojil doprostřed nebo na konec textu obrázek.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..