11 thoughts on “PR video – tým 2: Majáles

 1. Skvělá práce moderátorky. Zvuk pokulhává, stačilo by srovnat hlasitosti a bylo by to mnohem lepší, byť by mohla být hudba i na pozadí rozhovoru a projevu moderátorky. Konec je zbytečně moc dlouhý, jinak fajn použití archivních záběrů. A ceníme veverku. Všichni totiž cení veverky.

 2. video se nám moc líbilo, oceňujeme přístup k situaci odložení festivalu. Co se týče rozdílnosti hudby-hlasů, souhlasíme s tím, co bylo řečeno.

 3. Video se nám líbilo, co bychom ale vytkly byl poměrně značný rozdíl v hlasitostech mezi kompilacemi z předešlých ročníků a projevu organizátorky, člověk musel pořád zesilovat a zeslabovat, také přechody byly trochu useklé, ale jinak moc pěkné, vše podstatné bylo řečeno

 4. Trochu rušivé přechody a rozdíl hlasitosti mezi hudbou a mluveným slovem. Hudba by mohla znít v pozadí i při mluvení a přechody by byly méně rušivé. Jinak pěkné, dobrý obsah 🙂

 5. Tým č. 1 – Souhlasíme s ostatními týmy, změny hlasitosti mezi scénami působí rušivě a video mohlo být kratší a svižnější. Chválíme ale projev moderátorky, byl plynulý a dozvěděli jsme se všechny potřebné informace.

 6. Skvělé provedení a dobrá kvalita. Doporučujeme upravit zvuk, jinak informace kvalitně vytvořeny (ale poměrně obsáhlé).

 7. Stran přechodů mezi scénami souhlasím s Týmem 5. Ukázky z minulých ročníků by stálo za to lépe zasadit do aktuální nahrávky.
  Organizátorka má čistý projev, jen bych doporučil zpomalit. Je jí díky výborné výslovnosti rozumět, ale není čas na zpracování informací.

 8. Tým 10 – Hezký verbální i neverbální projev organizátorky. Až moc velké kontrasty mezi hlasitostmi, které působí docela rušivě. Souhlasíme s doporučením přidat hudbu do pozadí.

 9. Tým 5 – Trošku delší video, možná až zbytečně, dle našeho názoru by se některé části klidně daly vystřihnout. Přestupy mezi scénami byli trochu abruptní, bylo to jak změnou hlasitosti zvuku, tak hudbou samotnou.
  Doporučili bychom na venkovní scény z Prahy taky přidat hudbu do pozadí, aby vytvářela jemnější přechody mezi scénami.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..