7 thoughts on “PR video – Tým 6: Sound Track

 1. U některých videí předcházejících týmů byly také použité rychlejší střihy, v tomto případě to bylo možná až příliš. Rozhovor s účastníkem je dobrý, jen nevím, kam si ho mám zasadit – byl na festivalu před třemi lety, pak byly dva kovidové, letošní ještě nebyl… to může snížit důvěryhodnost výpovědi.
  Souhlasím s tím, že úvodní znělka je delší, než by sledující „ukoukal“. Pokud by se video visílalo v rámci reklam, zpravidla po 5 sekundách má sledující možnost video ukončit a pokračovat ve sledování původního obsahu – a v takovém případě by se ani nedozvěděl, na co se koukal.

 2. Video hezky a kreativně zpracováno. Jediné, co bychom asi vytkli je poněkud dlouhá znělka úplně na začátku. Moc se nám líbí rozhovor, který videu přidal značnou autenticitu.

 3. Video nás moc bavilo a je vtipně a zároveň kreativně zpracováno. Jediné co bychom vytkli je záběr na plakát s posuvným pohybem. Jinak super!

 4. Video je dobře zpracované, vytknuli bychom však příliš rychlé střihy na začátku videa (některé záběry nebylo ani možné postřehnout) a nekvalitní zvuk v části rozhovoru s návštěvníkem.

 5. Informace jsou přehledné, možná bych jen ten plakát nedala s tímto posuvným pohybem. Hudba pasuje do střihu. Komentář od návštěvníka festivalu videu dodal ještě víc autenticity. Možná bych si více pohrála s grafikou, ale to je otázka preferencí, obsahově se mi to zdá v pořádku. Úvodní znělka na začátku videa je dlouhá a trochu hlasitá.

 6. Celkové se mi video velmi líbí, záběry jsou kvalitní a dobře na sebe navazují, zvolená hudba je taky fajn, působí to celé velmi lákavě k navštívení festivalu.
  Jediné, co bych vytkla, je velmi rychlý střih na začátku v záběru, kdy je zobrazeno logo festivalu. Naopak úplně první záběr – „znělka“ mi přišla možná příliš dlouhá, pokud by na mě takové video vyskočilo třeba jako reklama na youtube, tak by mě to odradilo od dalšího sledování.

 7. Trošku „agresivnější“ hudba ze začátku, do podkladu po zbytek videa bych obecně zvolila více autentickou hudbu, ne takto univerzální. NA druhou stranu oceňuji střih, který seděl do hudby. Pozitivně hodnotím i „živý vstup“ z festivalu, dodalo to videu „šmrnc“. Zaznělo vše, co bylo třeba. Jen finální komentář bych dala trochu „živěji“ a s větším nadšením. Ale celkově hodnotím video velmi pozitivně.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..