SOUNDTRACK festival 2022 se blíží!

Dlouho jste na to těšili? Je to tady! V srpnu 2022 se uskuteční SOUNDTRACK festival, který divákům opět poskytne možnost pocítit atmosféru jejich oblíbených filmů.

Co je SOUNDTRACK festival?

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, první a jediný svého druhu v České republice. SOUNDTRACK Poděbrady je jedinečný nejen svým zaměřením na filmovou hudbu všech žánrů a forem, ale také orientací na nové formy, multimédia, nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech v interaktivní zážitek. Hlavním cílem festivalu je rozšíření povědomí o kvalitní filmové hudbě. První festival se konal v roce 2016 a za 6 let jeho existence SOUNDTRACK navštívilo více než 155 tisíc lidí.

Co návštěvníky letos čeká?

Organizátoři festivalu si letos pro diváky připravili hlavní (placený) program v maximální verzi a „vše ostatní“ (zdarma) v poděbradském Centrálním lázeňském parku a na Jiřího náměstí.

Hlavní program:

26/08/2022 Miro Žbirka – Symphonic & Film

27/08/2022 James Bond: Skyfall in Concert

28/08/2022 Lotrando a Zubejda – filmová pohádka s živou hudbou

Vstupenky lze zakoupit na https://www.ticketlive.cz/cs/event/soundtrack-festival-2022

Více informací o festivalu SOUNDTRACK naleznete na https://soundtrackfestival.cz/

7 thoughts on “SOUNDTRACK festival 2022 se blíží!

 1. Přehledně napsaný harmonogram festivalu, jednoduše dostupné důležité odkazy na zakoupení lístků a oficiální web eventu. Stejně jako v tiskové zprávě je zde použitá nepřesná formulace: „Organizátoři festivalu si letos pro diváky připravili hlavní (placený) program v maximální verzi a „vše ostatní“ (zdarma).“ Nevíme, co si podpojmem placený program v maximální verzi a „vším ostatním“ představit.

 2. Hezký PR článek. Je stručný a přehledný a obsahuje všechny důležité informace. Plusem jsou hypertextové odkazy.

 3. Stručně a hezky přehledně napsané. Líbí se nám hlavně poslední odstavec s hlavním programem a níže uvedenými odkazy.

 4. Moc hezké, dobře se to čte, je to stručné a hezky rozdělené. Akorát chybí informace, co je tedy to ostatní mimo hlavní program. 🙂 Možná bychom tam nezmiňovali co je placené a co není, aby to potenciální návštěvník zjistil až přímo na těch stránkách a tady představili ochutnávku placeného i neplaceného programu.

 5. Skvěle zpracované, rychlé k přečtení se vším co o festivalu potřebuju vědět. Na konci na mě čekají odkazy, ve kterých se můžu o festivalu dozvědět víc, což je super.

 6. – v perexu přechod z druhé osoby do třetí není vhodný, držte se jedné z možností
  – pokud se těšili, festival znají – pak je divný první mezinadpis
  – co je „vše ostatní“?
  – „lze zakoupit“ – lépe „zakupte“ (výzva k akci)
  – dobře použité odkazy

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..