Tisková zpráva Manifesto – Tým 4

Manifesto Market otevírá další pobočku. Tentokrát na pražském Andělu.

Praha, 15.8. 2021

Nová pobočka Manifesta otevře na nároží mezi ulicemi Stroupežnického a Ostrovského na Praze 5 již 3. září 2021 v 17 hodin. Jde o třetí pražskou lokalitu, kam Manifesto Market míří s osvědčeným konceptem. V areálu bude na návštěvníky čekat 15 gastro podniků.

Budeme pořádat koncerty a další program pro naše první návštěvníky. Projekt jsme museli oddálit v čase kvůli pandemii, a proto si chceme odložený start déle vychutnat. Zároveň bude otevření komfortnější pro ty, kdo se těší stejně jako my – nikomu nic neuteče, pokud vynechá první hodiny provozu,” komentuje aktuální situaci architekt Martin Barry. 

Otevření nových prostor bude doprovázet týdenní slavnost, která potrvá od 3. do 10. září. V novém objektu bude možné ochutnat pokrmy z celého světa od asijského ramenu až po burgery. Jídlo si mohou návštěvníci dopřát v pondělí a úterý od 16 do 22 hodin a od středy do neděle už od 11 do 22 hodin. Kromě stánků třinácti restaurací se v areálu nachází i dva bary.

Anděl je přesně ta lokalita, která si podobný projekt zaslouží a je pro něj jako stvořená. Upřímně se těším, protože Manifesto areál bývalé vietnamské tržnice oživí a výrazně promění i strukturu návštěvníků, což se příznivě odrazí i na pocitu vyšší bezpečnosti. Jsem přesvědčená, že celkově zvýší atraktivitu Anděla jako širšího centra metropole,“ říká starostka Prahy 5 Renáta Zajíčková.

Manifesto Market je gastronomický projekt neziskové organizace reSITE. Cílem je dát nový půvab zapomenutým místům a vytvořit tak prostor k setkávání v prostředí dobrého jídla. Manifesto Anděl je již třetí lokací, která prošla proměnou a stává se z ní místo, kde se prolíná gastronomie s kulturou.

Kontakty: všeobecné dotazy budou zodpovězeny na info@manifesto.city a otázky týkající se médií na media@manifesto.city.

One thought on “Tisková zpráva Manifesto – Tým 4

  1. TZ je moc dobře sestavena, jednotlivé odstavce postupně rozšiřují informace z toho předchozího.

    Akorát bych preferoval jednoduše nadhodit obsah konceptu Manifesto Marketu již v prvním odstavci, což by poté mohlo být rozvedeno v 4. a 5. do hloubky.

    Jinak skvělá práce.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..