Tisková zpráva Tvrz Divice – Tým 7

Vánoce s Monikou Absolonovou a Radkou Fišarovou na Tvrzi Divice

Praha 1. listopadu 2021

Stejně jako v minulém roce se na Tvrzi Divice uskuteční vánoční akce, kterou můžete navštívit v sobotu 11. prosince. Můžete se těšit na vánoční jarmark, kde si budete moci zakoupit vánoční dekorace, nebo rovnou dárky pro své blízké. K tomu všemu bude připraven bohatý program v podobě koncertu místního pěveckého sboru, či vystoupení umělců z pražského Studia DVA.

Každoroční adventní koncert s názvem Vánoce na Tvrzi Divice se letos uskuteční v sobotu 11.12. Tvrz své brány pro návštěvníky otevře již v 15.00 a nabídne bohatý hudební program, který bude doplněn o vánoční jarmark.

Program bude zahájen v 16.30 a to vystoupením dětského pěveckého sboru Kvítek Louny, který předvede svůj repertoár vánočních písní a koled. Sbor Kvítek Louny má bohatou historii, jejíž součástí je například spolupráce se sólistkou opery Národního divadla Boženou Kozlíkovou a následné vítězství v mezinárodní soutěži v jihoafrickém Johannesburgu.

Hlavní část večera začne v 18.00. Představí se umělci, kteří částečně působí v divadle Studio DVA; Monika Absolonová, Petra Černocká, Radka Fišarová nebo Roman Štabrňák. Další účinkující teprve budou oznámeni. Tvrz bude uzavřena ve 22.00. Do té doby bude fungovat jarmark s občerstvením a dárkovými předměty.

Parkování pro návštěvníky bude zajištěno v areálu Divic a bude zpoplatněno částkou 50 Kč. Koncert je v produkci divadla Studio DVA, návštěvníci se tedy musí řídit pravidly pro návštěvu představení, která jsou popsána na stránkách studiodva.cz. Platí, že při vstupu se každý musí prokázat bezinfekčností a dodržovat všechna platná protipandemická opatření.

One thought on “Tisková zpráva Tvrz Divice – Tým 7

  1. Přijde mi, že v celé zprávě najdeme informace pouze o průběhu akce, chybí jakákoliv citace. Rozvržení jednotlivých odstavců neodpovídá struktuře TZ. V závěru chybí kontaktní osoba.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..