Tisková zpráva – tým 2: Pražský Majáles 2021

Letošní vyvrcholení studentských oslav

Vyvrcholení letošních studentský oslav se po roční pauze kvůli epidemiologické situaci Covidu-19 uskuteční 24.dubna 2021 v areálu Letňany.

Sobotnímu festivalu bude tradičně předcházet majálesový průvod, který začne od 9:30 na nároží ulic Jungmannova a Vodičkova, odkud bude pokračovat směrem ke Karlovu náměstí, stočí se k nábřeží a tímto směrem bude pokračovat až do Holešovic na Strossmayerovo náměstí. V průvodu nebudou chybět již tradiční alegorické vozy škol, ve kterých zahrají různé kapely. Hudební kapela Mirai za VŠE, Marek Ztracený za UK, Jelen za Studenty Majálesu a Mydy Rabycad za střední školy. Po ukončení průvodu bude následovat přesun metrem směr Letňany.

Hlavní část programu Majáles Open Air odstartuje po příchodu průvodu ve 12:00. I přes stávající epidemiologická nařízení nebude výběr interpretů omezený. Tentokrát diváci mohou očekávat nabitý program tuzemských interpretů: Ben Christovao, Pokáč, Vypsaná Fixa, Viktor Sheen, Kapitán Demo, Bert & Friends, Yzomandias, Dorian, Paulie Garand, Calin, UDG, Skyline, Sto zvířat, Renne Dang.

V doprovodném programu můžeme jako vždy očekávat vyhlášení Krále a Královny Majálesu. Studenti středních škol se mohou těšit vyhlášení Prince a Princezny Pražského Majálesu.

Lístky je možné objednat na webových stránkách praha.majales.cz, kde je na výběr několik typů vstupenek. Klubová je pro členy klubu Majáles, kteří dostanou slevu a také pivo zdarma za 499 Kč. Klasická za 540 Kč a VIP vstupenka s přístupem do VIP zóny za 1200 Kč. Dále všechny již zakoupené vstupenky pro 2020 zůstávají v platnosti.

Návrat na rozcestník Mediální komunikace

12 thoughts on “Tisková zpráva – tým 2: Pražský Majáles 2021

  1. Budeme opakovat názor většiny, ale opravdu krásně se nám to četlo. V zápisu data „24. dubna“ se domníváme, že by měla být mezera.

  2. Tým 10 – V textu nejsou žádné zbytečné popisy a je vyjádřeno jen to nejdůležitější, což zde vnímáme jako pozitivum. Až na pár překlepů je to hezky zpracovaná tisková zpráva.

  3. – vyvrcholení jakých studentských oslav? Oslav složení zkoušek? – že se jedná o Pražský Majáles by mělo být v nadpisu (i v perexu)
    – „24.dubna 2021“ – za tečkou má být mezera
    – pozor na jednotu stylu (3. osoba vs. 1. osoba v předposledním odstavci)
    – pro novináře dobrá informace o tom, kudy půjde průvod i přehled kapel

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..