7 thoughts on “Tým 1 – Newsletter

 1. Grafika jako celek funguje svou barevností, která dokáže upoutat. Kvitujeme výběr fotek, které dovedou navodit atmosféru Designbloku. Škoda že použité písmo není stejného fontu jako nápis designblok.

 2. Celkově moc hezky propracovaný newsletter. Pěkné barvy, ale možná jen třeba přidat zelenou (tématika lesa). Změnili bychom font a velikost nadpisu. Místo velkého množství fotografií z minulého ročníku by se hodily ilustrační fotografie vystavovatelů či třeba plánek festivalu.

 3. „který se uskuteční od .. do “ – lepší by bylo „který se bude konat od…do“
  vizuální stránka je moc povedená. Evokuje leták či katalog. Skvěle vybrané fotografie. Jediné co se mi z grafické stránky nelíbilo je zarovnání textu (kromě úvodního slidu). Dále by pak textu více slušelo zarovnání do bloku než takhle na praporek. Ale pěkná práce 🙂

 4. Newsletter zahŕňa všetky potrebné informácie, dobre sa ním scrolluje a všetko pôsobí prehľadne. Vizuálne pekne spracovaný, ale ako už vytkol tým 6, nie je to moc naklonené vizuálnej identite Designbloku.

 5. – Pár pravopisných nesrovnalostí (jako například: proč psát v českém jazyce muzeum se S?, nebo zveme Vás s velkým V, není to myšleno jako vás všechny?)
  – Dobře informativní a stručný
  – Design bychom změnili, není to moc styl, který je typický designbloku
  – Hezké fotografie

 6. – velké V u „Vás“ apod. se píše jen v osobních dopisech, jinak malé
  – u NL by velké mohlo být, pokud by byl příjemce osloven přímo (tj. jménem) a NL byl podepsán konkrétním člověkem
  – pěkný design
  – dobře informativní
  – výzva k akci by měla být spíše „přijďte“ než „prohlédněte si…“
  – správně uvedená možnost odhlášení NL

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..