7 thoughts on “Tým 4 – Newsletter

 1. NL v pořádku, jen na první pohled mi tam ta grafika nové desky přijde tak nějak nevhodná, jakoby omylem. Trošku graficky nekonzistentní, ale hezké:)

 2. Jednoduché, žádné grafické prvky. Vše stojí na jedné fotografii, což si vůbec nemyslím, že je špatně, jen její použití a zakomponování do textu by mohlo být kreativnější. Vizuál působí spíš starším dojmem, což odporuje obsahu, který se snaží sdělit. Ale jinak čistá práce. Líbilo by se mi použití zarovnání textu spíše do bloku než na praporek.

 3. – Design je možná až příliš minimalistický, bílé pozadí nezaujme tolik jako barevné
  – Ideálně dlouhé a dostatek informací

 4. Design newsletteru nepůsobí kompaktně. Líbí se nám možnost prokliků a taky zajímavá fotka hned nahoře. Myslíme si, že text by mohl být větší, aby bylo možné ho přečíst i na telefonu, pokud se NL zobrazí celý.

 5. Newsletter na náš působí jako scuknutí více stylů dohromady, které spolu úplně nekorespondují. Po obsahové stránce splňuje svůj účel. Pozor na gramatické a stylistické chyby.

 6. Newsletter je hezky zpracovaný po vizuální stránce – propojení žluté, červené a modré, jen opět gramatická chyba ke konci, místo v Pražském Cross Clubu by mělo být v pražském Cross Clubu.

 7. – dobře použité oznámení pro případ nezobrazení e-mailu
  – správně použitá výzva k akci
  – datum 22. června je nadbytečné a může být matoucí
  – „Vstupenky na akci jsou k dostání na“ – lépe „kupte“
  – NL částečně působí jako „slepenec“ (to je moc tvrdý výraz, ale lepší mě nenapadl) dvou až tří NL – použité různé styly v různých částech NL

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..