6 thoughts on “Tým 6 – newsletter

 1. V pravé dolní části jsou mezi jednotlivými informacemi rozdílné mezery, působí to, jako kdyby každou odrážku psal někdo jiným stylem. Spíše než „vstupenky: na ticketlive.cz,“ by bylo vhodnější použít buď jen dvojtečku bez „na“, nebo pouze „na“ bez dvojtečky.

 2. Grafická stránka se mi vyloženě nelíbí, ale rozumím, že ne všichni musíme vědět jak zacházet s barvami či textem v grafice. Zprvu jsem si myslela, že se jedná o upoutávku na nějakou stavební firmu – pozor na volbu fotografie.

 3. Design nepůsobí kompaktně – použitá barva není stejná jako barva na logu festivalu, je tam také moc „velkých věcí“, na které se při zobrazení člověk zaměří a je potom trochu zmatený. Zároveň v textu se člověk hned nezorientuje a informace musí hledat.

 4. – „Pro více info…“ – dát spíš dolů na konec stránky; zarovnání nalevo by bylo možná hezčí
  – obrázek města dosti rušivý, nechali bychom to spíš čistě jen grafické
  – „SOUNDTRACK FESTIVAL 2022“ – moc blízko u kraje, 2022 moc daleko od zbytku textu; není vhodné, že to povědomě zasahuje do textu napravo, je to rušivé; navíc proč je to tam zmíněné dvakrát, nejdřív je tam logo a pak znovu název, chtělo by to nějak sjednotit
  – „Milí fanoušci filmové hudby a…“ = jednoznakovka na konci, třeba odřádkovat
  – SOUNDTRACK festival 2021 je za námi = zbytečná informace
  – „- ať žije SOUNDTRACK festival 2022“ – diviz místo pomlčky –; 2022 osamocené na řádku nevypadá dobře
  – vůbec bychom nepsali termín a nechali tam jen ten datum, opět napsat pomlčku a bez mezer = 25–28/08/2022 (možná i spíš tečky místo /)
  – „Kde…“ – nepsali bychom kde a rovnou napsali místo konání, nepsat tečku na konci
  „Vstupenky: na Ticketlive.cz“ = Vstupenky zakoupíte na Ticketlive.cz nebo aspoň bez té dvojtečky
  – ten poslední odstavec je zbytečný, okrouhli bychom to na „Více informací najdete na našich stránkách“, ten podpis je taky trochu zvláštní, vypadá to jak dopis
  – All Rights Reserved = změnit na Všechna práva vyhrazena
  Celé je to velmi neuspořádané a rušivé, text by vůbec neměl být zarovnaný na střed, v této formě to je nevhodné. Je tam spousta nevyužitého prostoru. Působí to jako plakát než jako newsletter, moc jsme z toho nezjistili. Vhodně zvolený font a barvy jsou moc hezké. Bohužel nás ale newsletter vůbec nezaujal, spíše odradil a nijak nenavnadil, nepodal nám žádné informace.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..