7 thoughts on “Tým 7: Divadlo na Fidlovačce

 1. Reportáž je velmi dobře zpracovaná, zábavná a posluchače zaujme. Kladně hodnotíme dodržení časového limitu a ukázku na závěr.

 2. Oceňujeme znělku na začátku, která mu přidává autentičnost radiového rozhovoru. Reportáž je akorát dlouhá a příjemná na poslech. Na konci jsou shrnuty všechny potřebné informace. Přidání ukázky byl určitě dobrý nápad.

 3. Reportáž se moc hezky poslouchá, není to dlouhé, takže to posluchače nenudí. Sice jsme neidentifikovali žádné „ruchy“ v pozadí, ale v tomto případě nám to vůbec nevadí. Trochu nám tam nesedí konečná ukázka, ale kromě toho nás nenapadají žádná negativa.

 4. Od začátku do konce atraktivní reportážní rozhovor se skvělou znělkou. Celkově to má výbornou strukturu a je to rychlé a výřečné. Takže parádní!

 5. – pochvala za dodržení časového limitu
  – absence autentického ruchu v pozadí mi neschází:)
  – ukázka na závěr je moc fajn, je to vtipná tečka na závěr:)
  – žádné negativum mě nenapadá

 6. Reportáž je příjemná a skvěle popisuje a vtahuje posluchače na místo dění (možná chybí pouze více autentický ruch v pozadí). Ukázka na konci se podle nás nehodí, reportáž by mohla končit opět kratší znělkou. Také bychom omezily hodnotící komentáře moderátorky (např. „to zní skvěle“).

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..