7 thoughts on “Tým 7 – Newsletter

 1. – souhlas s přehršlem fontů – méně je v tomto případě rozhodně více
  – typograficky by „v“ nemělo končit řádek, nicméně toto může být dáno responzivní grafikou (i když i v té to lze řešit, např. tvrdou mezerou mezi „v“ a další slovo)
  – text, který je nad odkazem „Vstupenky“, bych spíš dal až na závěr NL
  – pěkná grafika, velmi dobrá hlavička s odkazy na informace o programu, vstupenkách atd.; jen tedy nevím, co si mám představit pod odkazem „Informace“…

 2. Tento NL mě baví. Jednoduchý, čistý, ale zároveň nápaditý a zaujme. Jediné co mi přijde z grafického hlediska škoda: většinou by se neměly na jednom grafickém listu objevit více než dva styly písma. Většinou se zvolí dva – jedno patkové, druhé bezpatkové (třeba) a ty se kombinují. Často totiž více stylů dohromady nefunguje dobře (jako u vás na první stránce). Ale to už je pouze jedna jediná maličkost. Jinak totiž nevím, co bych měla napsat. Moc pěkné 🙂

 3. Líbí se nám čistý vzhled newsletteru, bylo by super, kdyby byla použitá fotka ve větší kvalitě. Nevadí nám více použitých fontů, jen červený nápis na druhé stránce by měl být v jednom z jiných fontů. Znovu se nám líbí prokliky na stránky divadla.

 4. Také musíme negativně hodnotit kvalitu hlavní fotografie, která ruší celkový dojem a též zvolené fonty. Jinak je newsletter poutavý a jsou hezky zvolené barvy, které spolu fungují.

 5. Fotka na úvodní straně je bohužel rozmazaná, takže bych ji určitě vyměnila za nějakou jinou v lepší kvalitě. Líbí se mi využití červené barvy, která je velmi poutavá a dává i smysl s logem divadla. Textově je to velmi zdařilé, přemýšlela bych ale o přidání více herců než pouze dvou na druhou stranu.

 6. Fotka na první stránce newsletteru je bohužel ve špatné kvalitě, což trochu ruší celkový dojem. Také bychom se přiklonili k sjednocení použitých fontů.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..