Tomáš Martinovský: Chceme ovlivňovat kvalitu finančního poradenství v České republice

Zemské ředitelství Tomáše Martinovského je nejrychleji rostoucím ve Fincentru. Jedním z důvodů je aktivní využívání nástrojů nabízených finančně poradenskou společností. A některé z nich jsou zaměřeny na konkurenci. „Věřím, že se nám letos naší prací podaří zase o kousek zkvalitnit celý finančně poradenský trh u nás,“ říká v rozhovoru.

Vaše zemské ředitelství se stalo nejrychleji rostoucím zemským ředitelstvím ve Fincentru. Přitom jste nerostli z nízkých hodnot, ale z více než 4 milionů bodů v roce 2014 o přibližně 48 % na více než 6 milionů bodů v roce 2015. Co vidíte jako hlavní důvod takto vysokého růstu?

Hlavním důvodem je, že víme, proč tuto práci děláme, a jsme v tom jednotní. Chceme výraznou měrou ovlivnit kvalitu finančního poradenství v České republice, a to dokáží jen ti největší hráči. Děláme naši práci s maximálním nasazením a v takové kvalitě, abychom s výstupem byli spojeni i my sami jako klienti. Díky tomu, že jsme v tomto jednotní, dokázalo naše ředitelství takto výrazně růst.

Kolik aktivních lidí máte ve struktuře?

Otázka je, co znamená aktivní člověk. Mám 125 lidí, kteří měsíčně přinesou alespoň jeden bod. V průměru přinesou přibližně 5 000 bodů na hlavu.

Čtěte na Investujeme.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..