Desetník: ČSOB sečetla poplatky

ČSOB připravila svým klientům překvapení – nový sazebník odměn a poplatků. V rámci změn sjednotila poplatky nikoli na vyšší úrovni, ale na úrovni součtu nižšího a vyššího. Překvapení čeká i nás ostatní – den daňové svobody bude opět později. Oslavíme ho až po volbách.

DESETNÍK 36/2004 (24. 5. 2004 – 6. 6. 2004)

Volby do Evropského parlamentu

Necelý týden zbývá do voleb do Evropského parlamentu. Tento pátek a sobotu budeme rozhodovat o tom, kdo nás v Evropské unii bude zastupovat a jakým směrem se Evropská unie vydá. Připravuje se evropská ústava, hovoří se o změně paktu stability, sjednocení přímých daní a mnoha dalších ekonomických tématech. Na naší volbě závisí, jak na evropské otázky budou odpovídat čeští zástupci v Evropském parlamentu.

Abychom mohli zvolit zástupce do Evropského parlamentu, kteří budou reprezentovat náš názor, musíme znát názor politiků. Z volebních spotů se ale mnoho názorů nedozvíme, stejně jako z billboardů. Sice budeme vědět, kdo prosadí nejvíc, ale co bude prosazovat, nám zůstane (raději?) skryto. Bohužel ani z volebních programů se volič mnoho nedozví – téměř všechny politické strany útočí na středního voliče a jejich programy slibují neuskutečnitelné. Zůstane jen vytýčený směr, který vydrží přinejmenším do zveřejnění volebních výsledků.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..