All Property Ltd. nevyplácí aneb Letadlo ztroskotalo

Vsadili jste na APL? Pak se smiřte se ztrátou. Letadlo ztroskotalo. All Property Ltd. nevyplácí. Překvapení? Nikoli, dlouho předpokládaný krok. Končí další pyramidový podvod pod koly neúprosné reality.

„Děkuji Vám za Vaši víru a důvěru, kterou jste mi projevili,“ píše v dopise klientům Chrisitan Hartmann, zakladatel, hlavní ředitel a generální tajemník All Property Ltd. Prohlášení je nadmíru dvojsmyslné. V kontextu dopisu, v němž oznamuje klientům obnovení zpětných převodů, lze vidět souvislost s trpělivostí klientů při nepříznivých okolnostech. Pod prvním smyslem lze ale nalézt i druhý: Bez víry a důvěry by letadlo vůbec nevzlétlo – a jeho zakladatel by se nemohl obohatit.

Nepřiměřeně vysoké výnosy jsou doménou podvodných společností založených na principu pyramidové hry. Letadlo vzlétá, lidé přicházejí, vkládají své peníze a dostávají bohaté výnosy. Z čeho jsou vyplácené? V první fázi z vlastního vkladu. APL slibovalo garantovaný výnos 36 % ročně. Takovýto výnos může společnost vyplácet dva a tři čtvrtě roku, aniž by vklad jakkoli zhodnotila. Jen si nesmí vkladatel vzpomenout, že chce peníze vyplatit. A ani to nemusí letadlo hned donutit k přistání.

Čtěte na Investujeme.cz

8 thoughts on “All Property Ltd. nevyplácí aneb Letadlo ztroskotalo

 1. German:
  Liebe Verbündete im Falle Christian Hartmann / All Property Ltd!
  Wir verfügen über exzellente Kontakte in Dubai sowie in München in den Bereichen Forderungsmanagement und Strafverfolgung. Auch reichlich juristische Kontakte sind vorhanden.
  Deshalb wurde die Webseite http://www.christian-hartmann.info ins Leben gerufen um zusätzliche Informationen sammeln zu können. Wir bitten Sie daher dringlichst uns alle Informationen über die Person Christian Hartmann sowie dessen Gefolge und Firmengeflechte
  per Email an betrug@christian-hartmann.info zuzusenden – damit wir Ihnen Lösungsvorschläge bieten können. Oft reichen sogar kleine Hinweise oder Gehörtes, um ein besseres Gesamtbild in diesem Falle erschaffen zu können. Uns ist auch bekannt dass viele Geschädigte persönlich oder telefonisch mit Hartmann in Kontakt stehen. Jegliche Information ist von außerordentlicher Priorität.
  Die Webseite ist in allen Sprachen verfügbar, sodass auch die tschechischen und arabischen Kollegen bei den Ermittlungen behilflich sein können.
  Desweiteren bitten wir Sie diese Webseite per Email an alle Ihnen bekannten Geschädigten weiterzusenden und auch den Link http://www.christian-hartmann.info in alle relevanten Foren zu posten. Denn nur wenn wir alle an einem Strang ziehen, kommen wir kurzfristig auch zu einem Erfolg.
  Liebe Grüße,
  Das Christian-Hartmann.info Team!

  English:
  Dear allies in the event of Christian Hartmann / All Property Ltd!
  We have excellent contacts in Dubai and Munich in the areas of receivables management and law enforcement. Also plenty of legal contacts are available.
  Therefore, the website http://www.christian-hartmann.info was launched to gather additional information. We ask you urgently all information about the person Christian Hartmann and his entourage and company weave
  e-mail sent to betrug@christian-hartmann.info – so that we can offer solutions. Often, even small clues or heard enough to be able to create a better overall picture in this case. We also know that many are injured in person or by telephone at Hartmann in contact. Any information is of utmost priority.
  The site is available in all languages, so that the Czech and Arab colleagues can help with the investigation.
  We also ask you to this site via email will continue to be sent to all known victims and also the links http://www.christian-hartmann.info in all relevant forums to post. Only if we all pull together, we get short term a success.
  Best wishes,
  The Christian-Hartmann.info team!

  Czech:
  Vážení spojenci v případě Christian Hartmann / All Property Ltd!
  Máme výborné kontakty na Dubaj a Mnichově v oblasti správy pohledávek a vymáhání práva. Také spousta právní kontakty jsou k dispozici.
  Proto byla webové stránky http://www.christian-hartmann.info zahájila shromáždit další informace. Žádáme Vás naléhavě všechny informace o osobě, Christian Hartmann a jeho doprovod a společnost tkát
  e-mail zaslaný na betrug@christian-hartmann.info – takže můžeme nabídnout řešení.Často, nebo dokonce i malé stopy slyšela dost, aby mohli vytvářet lepší celkový obraz v tomto případě. Víme také, že mnoho z nich je zraněno osobně nebo telefonicky na Hartmanna v kontaktu. Jakékoli informace je nejvyšší prioritou.
  Na stránkách je k dispozici ve všech jazycích, takže v České a arabští kolegové mohou pomoci s vyšetřováním.
  Také vás požádat, abyste tuto stránku e-mailem bude i nadále být zaslány všem známým obětem a také odkazy http://www.christian-hartmann.info ve všech relevantních fórech, abyste mohl psát. Pouze pokud budeme všichni táhnout za jeden provaz, jsme si krátkodobé úspěchy.
  S přáním všeho nejlepšího,
  Křesťansko-Hartmann.info tým!

 2. Kauza Christian Hartmann aneb All Property Ltd. pokracuje.
  Tentokrate v slovenskem ponimani. Jedna pi sa rozhodla veci dotahnout do uspesneho konce a je tak velkorysa, ze zacala bojovat aj za ostatni cleny akcionare :))))))) a to za pouhych 60 eur na clena.. Ya yinkasovane peniye si zvolila destinaci, jak inak Dubai , aby to nebylo az tak napadne. take se sojii dcerou si uzivali nekolik tydnu v Dubai. A este pojede. Ked nic ine nevijde, alespon si uzije a vlastne ivestice vlozene do All Property Ltd. se ji vratili od spolutrpitelu. Chytra to zenska. Naivita duvercivych lidi nezna meze. Jen se mi zastavuje mysl nad tymito lidmi. Zajimalo by mne ci tyto stejni lide by dokazali takto hromadne pomoci cloveku v nouzi. Co si myslite vy???

   1. Ale houby, pane Zámečník! Nevařte vodu z výblitků náhodných pisálků, jako tento tento a ještě váš idol JePySK. Jedná se totiž o stejnou akci, pro Čechy a Slovensko a již do konce příštího týdne bude ukončení v náš prospěch. Tak to pak snad s omluvou té paní otisknete.

  1. Ty tatare z Vihorlatu,
   paní Gáborová si zvolila Dubai proto, že jsou tam k vymáhání poslední zbytky našich peněz. Ty si čekal, že pojede do Košic? :-)))))

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..