banka.seznam.cz

Největší český portál Seznam.cz se spojil s eBankou k realizaci první „portálové banky“ na českém Internetu. Výsledkem je jakási zeštíhlená verze internetového bankovnictví eBanky. Je spojení geniálním marketingovým tahem, snahou o získání nového trhu či unikátním způsobem, jak získat maximum z nevědoucích uživatelů Internetu?

Účet v bance Banka.seznam.cz je mířen na mladé lidi, ale otevřít si ho může kdokoli starší 15 let (do 18. roku pouze se souhlasem rodičů) a horní věková hranice není omezena. Je tedy určen mladým duchem, avšak svými schopnostmi (či spíše záměrnými nedostatky) takřka vylučuje náročné uživatele bankovních aplikací.

Banka.seznam.cz nemá dle představitelů banky konkurovat eBance. Proto došlo k omezení funkčnosti aplikace. Obětovány tomuto účelu byly nejen nadstandardní služby, jako propojení s hypotečním úvěrem, životním pojištěním, penzijním připojištěním, stavebním spořením a podílovými fondy, ale též některé ze standardních operací – došlo kupříkladu k omezení trvalých příkazů pouze na vybrané účty (telefonní poplatky, Seznam a jeho partneři apod.), zrušení propojení se spořícím účtem a nejsou nabízeny žádné úvěrové produkty.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..