Chcete rodinný dům a nemáte peníze? Kupte si ruinu…

Vysněné bydlení přivádí lidi do svízelné situace. Aby si ho v dnešní době mohli dovolit, šponují úvěry na krajní mez a slevují ze svých požadavků. Řešením přitom může být pořízení opotřebeného rodinného domu – a jeho postupná rekonstrukce. Kolik můžete ušetřit?

Ušetřit při pořizování vlastního bydlení lze mnoha způsoby. Jedním z nich je porovnání nabídek bank a volba levnějšího financování. To ale nemusí stačit. Lidé tak často slevují ze svých požadavků. Místo rodinného domku v dochozí vzdálenosti od centra městečka volí vzdálenější oblasti s horší dopravní obslužností, která se s plánovaným rušením ztrátových železničních spojení ještě zhorší, nebo si pořizují menší domek, než jaký odpovídá jejich představám.

Jedno z možných řešení ovšem umožňuje neslevit z prostorových požadavků ani odloučení od společnosti na samotě s polní příjezdovou cestou. Stačí místo rodinného domku v bezvadném stavu pořídit obdobný, ale vyžadující rekonstrukci. Při správné volbě lze dosáhnout výrazně nižší ceny a domek lze postupně upravovat již při jeho obývání. Kolik lze takto ušetřit?

Čtěte na Hypoindex.cz

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.