Co umí vaše banka

ČSOB minulý týden podstatně rozšířila nabídku služeb dostupných přes internetové bankovnictví. Ostatní banky také nelení a snaží se o poskytování širokých služeb přes Internet. Co vám nabízí právě vaše banka? Jak si stojí v porovnání s konkurencí?

Rozsah poskytovaných služeb je jednou z rozhodujících vlastností při výběru internetového bankovnictví. Je mnohdy krásné obdržet přístup k účtu přes celosvětovou síť za lidovou cenu, ovšem pokud neobsahuje služby, které klient potřebuje, je jen velmi málo užitečný. Naopak mnozí uživatelé si rádi za kvalitní a rozsáhlé služby připlatí.

V minulém týdnu zamíchala kartami internetových bankovních operací ČSOB, když přinesla řadu nových možností pro své klienty. ČSOB dosud nabízela vysoce zabezpečené internetové bankovnictví čipovou kartou s certifikátem pouze s jednorázovou platbou domácí i zahraniční a pasivními operacemi (i bez čipové karty). Kromě rozšíření o bankovní příkazy zvýrazněné v tabulce (trvalý příkaz, povolení inkasa a SIPO a zadání inkasního příkazu) zavedla i zadávání hromadných platebních příkazů a uložení až deseti vzorů plateb.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..