Desetník: Česká spořitelna – cash back i u obchodníků ČSOB

Česká spořitelna i Komerční banka oznámily finišování příprav služby cash back – výběr hotovosti u obchodníků. A kliente, div se! Hotovost dostanete i u obchodníků ČSOB. Mezitím byl konkurz na Agrobanku a část GE Money Bank zažehnán… likvidace skončí dohodou.

DESETNÍK 104/2007 (2. 4. 2007 – 15. 4. 2007)

Cash back České spořitelny u obchodníků ČSOB

Česká spořitelna a Komerční banka již oznámily, že jejich přípravy na spuštění služby cash back (výběr hotovosti u obchodníků při nákupu zboží kartou) jsou v závěrečné fázi. Přibližně v polovině letošního roku by měla být služba spuštěna – připraveny budou jak účetní systémy bank, tak terminály obchodníků.

Pro klienty všech bank bude ale důležitá jedna zásadní informace. Cash back budou moci využít klienti všech bank, které tuto službu nabídnou, u obchodníků všech bank, kde lze hotovost vybírat. Jakmile bude tedy cash back spuštěn Českou spořitelnou a Komerční bankou, budou jejich klienti moci získat hotovost nejen u obchodníků své vlastní banky, ale též ostatních – tedy například v Albertu a Hypernově, kde v současné době cash back nabízí ČSOB (převážně) pro své klienty.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..