Desetník: Nebezpečné bankovní e-maily

Chcete přijít o citlivé informace nebo dokonce o vaše bankovní vklady? Není nic snazšího! Stačí se řídit radou e-mailu „z banky“. Komu přinesl prosperitu český růst? Zaměstnancům ne… zato nejbohatší Čech se zařadil mezi nejbohatší lidi světa. Víte s jakým majetkem?

DESETNÍK 76/2006 (27. 2. 2006 – 12. 3. 2006)

Ekonomika jede…

V minulém týdnu oznámil Český statistický úřad, že česká ekonomika v loňském roce povyrostla o 6 %. K číslu se dopracoval po revizích – zpřesnění údajů z jednotlivých čtvrtletí – vesměs směrem vzhůru. O tom, že se nejedná o zas až tak zdravý růst, informoval Ondřej Antoš v pátečním článku „Jsme opravdu středoevropským tygrem?„. Ovšem není to jen růst ekonomiky, který mile překvapil.

Spolu s růstem ekonomiky stoupl též počet dokončených i rozestavěných bytů. V loňském roce se dokončilo 32 863 bytů, což je o 1,8 % více než o rok dříve. Počet rozestavěných bytů se zvýšil ještě více – o rovných 5,7 % na 155 202 bytů. A zdá se, že ani letošní rok nebude zaostávat. Odborníci předpokládají, že např. v Praze se letos dokončí rekordní počet bytů od roku 1989.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..