Finanční poradci: Připravujete se sami o klienty!

Objeví-li se na Investujeme.cz téměř libovolná zpráva o některé z velkých finančně poradenských společností, obratem se ozvou někteří „dobří finanční poradci“ a začnou kolem sebe rozhazovat špínu. A ti samí si pak stěžují, že finanční poradci nemají zaslouženou úctu a respekt… a všichni přicházejí o klienty.

Pod příspěvek v mém blogu mi napsal čtenář Robert mimo jiné: „Diskuze vedená pod tímto příspěvkem je nekonečná, nic neříkající a pro nového čtenáře, který se o financích potřebuje něco dozvědět, naprosto zdecimující! Tyto diskuze naprosto znevažují práci finančního poradce!“

Bohužel mi nezbývá než s ním souhlasit. Sám jsem se z úvodu diskuse nedozvěděl nic. Jen, že kdosi se prohlásil za poradce jedné společnosti a uvedl, jak přistupuje k „finančnímu poradenství“. Bez ohledu na pravdivost či nepravdivost jeho tvrzení někteří „dobří“ finanční poradci odsoudili jeho i jeho (opravdu?) mateřskou společnost. Spustili obvyklý mlýnek „Tenhle názor je na přeshubu!“, „Vy jste normální zloděj…“ apod.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..