GE Capital Bank: počítač nebude zadarmo

Na sklonku loňského roku GE Capital Bank v tichosti představila své internetové bankovnictví. Dnes přichází s projektem zcela novým, který nastoupí s plnou parádou. Jeho součástí není sice počítač zdarma, přesto mohou klienti své PC získat za výhodných podmínek. Jsou ale opravdu tak výhodné, jak banka tvrdí?

Zatím nejmladší produkt internetového bankovnictví představila GE Capital Bank v listopadu roku 2001 – Internet Banku. Tento nováček sice umí pouze základní operace, které však prý potřebuje převážná většina klientů. Koncem března by ale měl být doplněn na standardní internetové bankovnictví, jak je známé z ostatních bank (kromě zahraničního platebního styku bude umět snad vše).

Čím chce oslnit?
GE však dnes přichází s něčím novým, co prý nemá na českém Internetu obdobu. GEnius, jak je produkt nazván, shrnuje vše, co nový uživatel Internetu potřebuje – od poštovního účtu, přes portál, až po internetové účetnictví. Se založením běžného účtu GEnius totiž klient získá e-mailovou schránku jmeno.prijmeni@genius.cz (čímž jistě stoupne sebevědomí uživatelů) a přístup k účtu prostřednictvím Internetu. Vše je řízeno „portálem“, ze kterého může přímo vstoupit i na vybrané internetové služby.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..