Hanuš Thein: Budoucnost interní sítě je zde

Poradci Modré pyramidy dostali plný přístup do bankovních systémů Komerční banky a mění se na interní síť skupiny KB. „Propojujeme poradenský svět s bankovním světem. To ještě nikdo jiný před námi neudělal,“ říká Hanuš Thein, výkonný ředitel pro obchod Modré pyramidy. Jaké mají možnosti? A jaká je budoucnost stavebního spoření?

Poradenská síť Modré pyramidy získává nové možnosti. Je nově napojena přímo na bankovní systém Komerční banky. Co to znamená pro poradce Modré Pyramidy?

Interní síť Modré pyramidy se transformuje do interní sítě skupiny Komerční banky. Propojujeme poradenský svět s bankovním světem. To ještě nikdo jiný před námi neudělal. Poradcům se tak otvírají nové možnosti poradenství, protože budou mít k dispozici všechny potřebné údaje o klientech v rámci poradenského rozhovoru.

Poradci Modré pyramidy jsou na rozdíl od bankéřů na pobočce Komerční banky podnikatelé. Jak se toto slučuje např. s bankovním tajemstvím a ochranou osobních údajů?

Vzhledem k tomu, že dáváme rovnítko mezi bankovní poradce a poradce interní sítě, tak to rovnítko platí pro všechny regulatorní a compliance požadavky.

Čtěte na Poradci-sobě.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..