Hypoindex.cz: Mladší příbuzný Investujeme.cz

Minulý týden se do drátů a bezdrátů internetu rozběhl nový milník v historii mediální společnosti Fincentrum Media – server o financování bydlení Hypoindex.cz. Unikátní ukazatel vývoje úrokových sazeb hypoték FINCENTRUM HYPOINDEX tak získal svůj web a Investujeme.cz sesterský projekt.

Hypoindex.cz je odborný zpravodajský server ze světa financování bydlení. Na jeho stránkách se čtenáři dočtou o vývoji úrokových sazeb hypoték i stavebního spoření, nebudou chybět ale ani analýzy pojištění domácnosti a dalších finančních produktů sloužících k zajištění, vybavení či financování bydlení.

Témata, kterými se Hypoindex.cz bude zabývat, jsou zřejmá. Vedle hypoték a stavebního spoření, produktů, které jsou základem financování koupě, výstavby i rekonstrukce nemovitostí, přijde na řadu též relevantní pojištění (domácnosti, odpovědnosti za škody, nemovitosti, ale též životní – převážně rizikové k zajištění závazků), daňová problematika a katastr nemovitostí a chybět nebudou ani ceny domů a bytů a tipy, jak proplout úspěšně prodejem či koupí.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..