Jan Lener: Chceme používat pojištění pro pojištění a investice na spoření

O finančním poradenství v podání konzultantů Broker Consulting, zajištění kvality finančního poradenství, inovacích finančních produktů a dalších tématech si povídáme s Janem Lenerem, ředitelem pro komunikaci a PR společnosti. Plány má Broker Consulting ambiciózní.

Zakládal jste společnost Top Consultant a svůj podnik jste opustil a přešel jste do Broker Consultingu. Co bylo motivem této poměrně zásadní změny?

Motivem změny byla pracovní výzva, kterou mi přednesl Petr Hrubý. Když se na sebe dneska podívám, tak pracuji víc než dříve, jsem svědomitější, systematičtější, odpovědnější, řekl bych, že i po stránce odbornosti jsem zase o kousek dál, a to nejen v oboru finančního poradenství. Věnuji se oblasti, která mě přirozeně baví – oblasti komunikace a PR. Zároveň se podílím i na strategickém směřování společnosti.

Z těchto důvodů si myslím, že to byla změna, která se povedla. Z určitého pohledu může někdo vývoj vnímat jako krok zpátky – z majitele na „pouze“ manažera. Na druhou stranu jsem učinil krok směrem vzhůru z malé společnosti do společnosti velké. Společnosti, která má velké ambice, velké plány, jasný styl řízení a schopné lidi napříč celou firmou. Naše plány jsou má výzva.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..