Jiří Toman: Nechceme se řadit mezi standardní finančně poradenské společnosti

Brněnská poradenská společnost Allrisk se nedávno stala terčem kritiky kvůli sankcím vůči svým bývalým zaměstnancům a poradcům a byla nařčena z neetického chování vůči klientům. Jak se k této kritice postavila samotná společnost, jsme se zeptali jednatele společnosti, pana Jiřího Tomana.

Společnost Allrisk se zabývá komplexním finančním poradenstvím a zastřešuje i další činnosti, např. realitní činnost. Hlavní podíl, téměř polovinu, v zajištění rizik zaujímá pojištění motorových vozidel. To je u finančně poradenských společností poměrně netradiční. Čím je to způsobeno?

Ano, máte pravdu, pojištění motorových vozidel zaujímá téměř polovinu našeho portfolia. Souvisí to se začátkem naší činnosti. V roce 2002 jsme se začali specializovat na pojištění vozidel. Následně s rozvojem společnosti a růstem v oblasti personální jsme klientů začali nabízet i další produkty. Nechceme se řadit mezi standardní finančně poradenské společnosti. Naše činnost je trochu odlišná.

Aby si čtenáři mohli udělat základní obrázek o naší firmě, pokusím se jí v krátkosti představit: Společnost Allrisk je v rámci svých činností rozdělena na čtyři hlavní divize, a to: divizi pojištění, divizi pojištění právní ochrany, divizi finančních služeb a divizi realitní činnosti. Dále v rámci klientského servisu poskytujeme likvidaci pojistných událostí a poškozeným při dopravní nehodě náhradní vozidlo zdarma. Jednotlivé divize pod vedením odborníků z té či oné oblasti se navzájem doplňují a tvoří tak harmonický celek služeb pro klienta. Přesně v duchu našeho hesla: „Všechna rizika pod kontrolou“.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..