Lidé z Partners jdou do SIRIUS Finance. Chtějí 400 poradců a obrat 300 mil. Kč

Vladislava Cisarzová, Karel Maroušek, Michal Oppl a Vít Mikolášek míří z Partners Financial Services do SIRIUS Finance. Do 12 měsíců chtějí vyrůst na 400 poradců a dosáhnout provizního obratu 300 mil. Kč.

Lákadlem pro finanční poradce, aby vstoupili do společnosti SIRIUS Finance, má být akciový program. „Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 % akcií,“ uvedla Vladislava Cisarzová, generální ředitelka SIRIUS Finance. V současnosti 100 % akcií drží původní zakladatelé a čtveřice leaderů odcházejících z Partners.

SIRIUS Finance založil v roce 2016 Adolf Červinka a Jiří Kruntorád z GEPARD Finance. S účinností k 3. říjnu 2018 předali řídící pozice příchozím z Partners. Vladislava Cisarzová se stala generální ředitelkou a předsedkyní představenstva, Vít Mikolášek zastává funkci místopředsedy představenstva a Petr Chmelař je třetím členem představenstva. V dozorčí radě zasedl jako předseda jeden z původních zakladatelů Adolf Červinka a doplnil ho místopředseda Michal Oppl a jako člen Karel Maroušek.

Čtěte na Investujeme.cz

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.