Manfred Koller: Z finanční krize vyjdeme vítězně

Finanční krize dopadá postupně na všechny oblasti. Jakým způsobem se projeví ve stavebním spoření? Manfred Koller, místopředseda představenstva ČMSS, je optimista. Co největší česká stavební spořitelna chystá? A jak si chce udržet své prvenství?

ČMSS je největší stavební spořitelnou v České republice. Jakou máte strategii k udržení vašeho prvenství?

Co se týče samotného stavebního spoření, tak nejsme jen největší stavební spořitelnou v České republice, ale předpokládáme, že se v letošním roce staneme i dvojkou na evropském trhu. Dostaneme se na druhé místo v Evropě hned po naší mateřské společnosti, německé stavební spořitelně Bausparkasse Schwäbisch Hall.

Předpokládáme, že prvenství na českém trhu v letošním roce ještě posílí naši pozici a chceme si pochopitelně tuto pozici dlouhodobě pojistit. Stavíme přitom na těchto skutečnostech:

1/ Máme k dispozici výkonnou odbytovou síť, kterou jsme v posledních pěti letech dvojnásobně rozšířili, takže dnes pro nás pracuje exklusivně téměř 3 000 našich spolupracovníků a to je ta největší síla celkově.

2/ Velice silnou pozici má naše značka s vysokou známostí.

3/ Jsme stavební spořitelnou extrémně klientsky orientovanou, což zejména mezi českými bankami není úplně typický případ.

Čtěte na Hypoindex.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..