ARTS SEKÁČ JE ZPĚT – Tentokrát i s atraktivními hosty

Praha, 12.3.2023

19.3. se v Prostoru 39 již podruhé uskuteční sekáčová pop-up akce, organizovaná spolkem studentů Arts managementu VŠE – tentokrát se můžete těšit i na některé thrift-shopové oblíbence, jako například Homeless vintage, Pofel nebo Dobrý hadry.

Tento ročník bude odlišný od toho předešlého“, uvedla jedna z organizátorek Veronika Sochrová. Upřesňuje, co je na letošním ročníku unikátní: „Podařilo se nám domluvit spolupráci s pražskými nejznámějšími second handy a mnohem více jsme se zaměřili na propagaci celé akce. Hlavním cílem bylo přilákat co nejvíce lidí a zvýšit tak povědomí o udržitelné módě a nakupování.“

Na své si přijde každý: objeví se zde stánky s oblečením, doplňky a dokonce i ručně vyráběnými šperky. Stánky najdete ve spodním i horním patře kavárny, kde budou studenti prodávat své neunošené kousky za symbolické ceny. Cílem akce není vytěžit co nejvíce peněz, ale umožnit mladým lidem osvěžit své šatníky udržitelným způsobem.

„Budeme rády, pokud se z akce stane tradice a lidé se na ní budou pravidelně scházet,“ vyjádřila se další z organizátorek Eliška Zimová. Jejich vizí je vytvořit komunitu, která bude šířit myšlenku ekologického nakupování z druhé ruky.

 

6 thoughts on “ARTS SEKÁČ JE ZPĚT – Tentokrát i s atraktivními hosty

  1. TZ se dobře čte, lze z ní vyčíst potřebné informace a oceňuji i obrázek. Souhlasím s týmem 6 – také bych možná přidala na vlastním textu v porovnání s citacemi.

  2. Tisková zpráva se mi líbí, je napsaná stručně a díky citacím také velmi čtivě, líbí se mi také obrázková příloha.

  3. Zpráva je hezká, stručná, obsahuje vše podstatné, akorát bych možná přidala množství vlastního textu. Přijde mi, že citace mají podobný rozsah.

  4. – „19.3.“ – za první tečkou chybí mezera
    – „předešlého“, uvedla “ – čárka má být před uvozovkou

    Obsahově informativní (jen možná ještě doplnit čas, kdy se akce bude konat) a čtivě zpracované. Správně použité citace.

  5. Tato TZ se mi moc líbí, jsou v ní uvedeny všechny potřebné informace a je moc hezky zpracovaná. Akorát bych možná zvolila nějak lépe formulovaný nadpis.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..