Colours of Ostrava 2023: Zazáří OneRepublic, Macklemore i Ellie Goulding

Letošní ročník festivalu nabízí více než 350 programových bodů, které se budou odehrávat na 19 scénách. I tentokrát dorazí skutečné hvězdy! Přijďte se podívat na talenty zahraniční i české scény! Kromě již zmíněných „tahounů“ festivalu dorazí i Ben Cristovao, Ewa Farna či Monkey Business. Vstupenky rychle mizí, a tak nemá cenu ztrácet čas!

O festivalu

Colours of Ostrava je multižánrový, mezinárodní hudební festival, každoročně pořádaný v Ostravě v oblasti Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren. Festival funguje od roku 2002 a je držitelem mnoha festivalových a hudebních cen. Colours of Ostrava také pořádají hudební showcase konferenci Czech music Crossroads a Festival v ulicích v Ostravě-Porubě.

Co vás čeká?

Letošní 20. ročník nabídne nepřeberné množství zahraničních i českých interpretů, workshopů, divadel, diskusí, filmů a výtvarných aktivit. Festival představí letošní novinku Cacao stage. Tato zcela nová scéna propojuje hudební část festivalu a konferenční program Meltingpotu. Cacao stage nabídne hudební a pohybové workshopy a intimní hudební vystoupení světových DJs a muzikantů z žánru organic electronic. I letos vás na festivalu čeká oblíbená Full moon stage. Tato scéna představí nejaktuálnější objevy z české i zahraniční alternativní hudební scény. Těšit se můžete na Niku, Post-hudbu, Tokyo Drift a mnoho dalších.

Kdy?

Festival je čtyřdenní, letos se bude konat ve dnech od 19. 7. – 22. 7. 2023. Cena vstupenek se odvíjí od počtu dnů, které chcete festival navštívit nebo také s jakým předstihem vstupenky koupíte. Další zajímavostí je možnost ubytování se v kempu Slezskoostravský hrad, nebo speciální VIP ubytování v kempech Chill Village, Tent Inn Village. Více informací o konání festivalu naleznete na webových stránkách.

Přijďte zažít dynamickou a povznášející atmosféru festivalu v prostorách industriální Ostravy!

5 thoughts on “Colours of Ostrava 2023: Zazáří OneRepublic, Macklemore i Ellie Goulding

  1. Tým 6: Velmi pěkně napsaný PR článek. Stručný a výstižný, obsahuje všechny podstatné informace. Souhlasím ale s komentářem 5. týmu, že věta “cena vstupenek se odvíjí od počtu dnů, které chcete festival navštívit..” je docela krkolomná a česky špatně napsaná.

  2. Článek je krásně rozdělen do odstavců a čtenář hned ví, co se ve kterém dozví. Velmi pěkně napsaný perex i zbytek článku. Nechybí žádné informace, odkaz, ani obrázek.

  3. Skvěle napsaný PR článek, který detailně představuje festival Colours of Ostrava. Větší pozornost bych možná věnoval představení programových bodů, zejména světových jmen, která jsou pro návštěvníky nejatraktivnější.

  4. Za tým 5: Poutavý nadpis, to mi přijde super – hned nadpis naláká fanoušky na velká jména. Úvodní odstavec také pěkně zpracovaný, jen bych asi nedala dvě apelující věty s vykřičníkem hned za sebe, na mě to trošku působí, že do mě autor článku jde až moc “na sílu”. Dále oceňuji podnadpisy jednotlivých odstavců, dávají článku pěknou strukturu. V posledním odstavci mi trošku nedává smysl věta “cena vstupenek se odvíjí od počtu dnů, které chcete festival navštívit..”, rozumím, co tím chcete říct, ale formulovala bych ji trošku jinak (př. …odvíjí od počtu dnů, které tam chcete strávit) nebo alespoň “odvíjí se od počtu dnů, ve které chcete festival navštívit”. Jinak se mi celkově článek moc líbil, obsahoval dle mého názoru vše, co měl, byl stručný, ale výstižný.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..