Metronome Festival v Praze: Nezapomenutelný zážitek v srdci Evropy

Milovníci hudby se mohou radovat, Metronome Festival se vrací do Prahy na svůj šestý ročník. Letošní festival slibuje, že bude větší a lepší než kdy předtím, s neuvěřitelnou sestavou mezinárodních i místních interpretů a také s řadou dalších vzrušujících aktivit.

Festival se uskuteční 22. a 25. června v krásném pražském Výstavišti v Holešovicích. Letošní line-up zahrnuje některá z největších hubeních jmen, jako jsou Editors, Holly Humberstone, White Lies a mnoho dalších. Na festivalu vystoupí i jedni z nejlepších českých hudebníků, včetně legendární skupiny PSH nebo zpěvačky Annet X.

Kromě hudby si návštěvníci festivalu mohou užít řadu dalších aktivit, včetně uměleckých výstav, stánků s jídlem a pitím nebo vyhrazené dětské zóny. Uskuteční se také řada workshopů a přednášek, které pokrývají vše od hudební produkce po udržitelnost.

 

„Jsme nadšeni, že se do Prahy vracíme s již šestým ročníkem Metronome Festivalu,“ řekl ředitel festivalu David Gaydečka. „Letos máme neuvěřitelnou řadu umělců a nemůžeme se dočkat, až se o ně podělíme s naším publikem. Jsme také nadšeni, že můžeme nabídnout řadu dalších aktivit, které z letošního festivalu udělají více než jen hudební událost.“

Festival se stal jednou z největších událostí pražského kulturního kalendáře a přitahuje hudební fanoušky z celého světa. Vysloužil si reputaci hlavně tím, že spojuje některé z nejlepších umělců na světě a zároveň poskytuje platformu pro nadějné talenty.

Vstupenky na letošní ročník jsou k dispozici již nyní a lze je zakoupit na webových stránkách festivalu. K dispozici je celá řada možností vstupenek, včetně víkendových vstupenek a VIP balíčků, tak neváhejte a doražte na Metronome i vy!

 

4 thoughts on “Metronome Festival v Praze: Nezapomenutelný zážitek v srdci Evropy

  1. Tým 6: Titulek mi přijde poutavý a myslím, že by mohl dobře zaujmout. Líbí se mi i zapojení grafiky, včetně přiloženého programu, který čtenáře láká na nejznámější jména.

  2. Dobře pojatý a napsaný PR článek. Obsah je poutavý a nepřijde mi, že by něco scházelo, všechny informace jsou zde k dispozici a je zde i možnost k přesměrování na webové stránky.

  3. Hezké a přehledné. Možná bych jen vypustil, že je výstaviště krásné – působí to trochu nuceně. Skvělé je i zapojení citací. Text je stručný, ale tím, že je doplněn grafikou, čtenáře rychle navnadí a předá mu potřebné informace během prvního prolétnutí článku.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..