12 thoughts on “Newsletter – tým 2: Pražský Majáles 2021

 1. Moc se nám nelíbí design celkově. Jedno slovo na poslední řádce není většinou dobře. Používání vykřičníků se nám nelíbí, Rozmazaná loga soc. sítí, datum napsaný špatně (tak to mají dokonce i na stránkách), zvolili bychom jiný font, … Nakonec se z toho ale potřebné nějak vyčíst dá.

 2. Obsah je poutavý, líbí se nám postavičky vystupujících. Nechybí žádné informace. Vypadá to trochu naivně, ale chápeme, že se to vztahuje k celému vizuálu Majálesu.

 3. Tým 10 – Originální použití postaviček je zajímavým prvkem tohoto newsletteru. Souhlasíme s předchozími komentáři.

 4. Souhlasím s dříve uvedenými komentáři, jen doplním možné vylepšení:
  – místo strohého „Vstupenky v prodeji na …“ by mohla být využita výzva k akci „Kup si vstupenku na … „

 5. Vizuálně newsletter drží formu Majálesu jako takovou, což to velmi oceňujeme. Výraznější by mohly být ještě důležité informace jako místo konání a datum…

 6. Tým 5 – Obsahově nemáme výtku, na první pohled je však datum a místo konání celkem nezřetelné a velikost písma zbytku textu je v poměru s datem příliš velké. Loga sociálních sítí bychom zarovnali, aby byla na stejné úrovni, navíc jsou loga docela rozmazaná.

 7. Oceňuji použití typických Majálesových barev a postaviček interpretů. Design newsletteru je celkově hezky zpracovaný a působí atraktivně pro svojí cílovou skupinu. Souhlasím s kolegy, že záhlaví, tedy datum a místo konání, by mohlo být výraznější a větším písmem.

 8. Tým 9 – také se nám líbí použití grafiky Majálesu (panáčci, barvy, ..). K obsahu textu také nemáme co vytknout, zmiňovaná neformálnost se určitě pro cílovou skupinu newsletteru hodí. Jedině bychom možná nepletli sociální sítě mezi výčet interpretů.

 9. Tým 1 – Oceňujeme používání Majálesových barev a figurek. Souhlas s týmem 8, že datum a místo konání je moc malé.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..