11 thoughts on “Newsletter – tým 3: Letní Letná

 1. Graficky má tento newsletter skvěle vybrané barevné pozadí. Na první pohled se ale člověk nemůže zorientovat v informacích, proto bychom volili jinou velikost písma u části „Nenechte si ujít…“. Nejspíše bychom také změnili fotografie – ty, které se použily v PR článku, byly daleko poutavější.

 2. Super design, moc příjemné barvy, možná bychom dály jiné obrázky-takové, které dávají lépe najevo, co diváci uvidí. Použily bychom větší boční a dolní okraje, aby text byl nějak orámovaný. Jinak moc hezký.

 3. Tým 10 – Grafika hezká, zmíněné komentáře k fontu jsem na první pohled ani nezaznamenal. Mohl by zde být alespoň malý nástin programu. Trochu mám problém s vyjádřením „britská senzace“, působí to na mě z nějakého důvodu laciným dojmem.

 4. V newsletteru chybí nějaký proklik na nákup vstupenek a případně sociální sítě. Možná by se hodilo i trochu více i o programu.

 5. Ad font komentovaný v předešlých komentářích:
  – ztučnění u se be nevidím… možná byl zvolen font, který není typicky instalovaný na všech zařízeních…

  – program (nebo jeho nástin) by se do newsletteru hodilo rozvést
  – písmo použité v pravém sloupci je zbytečně velké (je větší než v levém sloupci), což ho činí hůře čitelným
  – souhlas s typografickými chybami (dvě pomlčky – to mělo být vyřešeno na jednom řádku, 18. na konci řádku…)
  – pěkné použité fotografie, dokreslují, o čem festival je

 6. Vlevo dole je použitý font, který s diakritikou je tučný, což text jako takový trošku ruší. Jinak je text dle našeho názoru formálně i obsahově v pořádku.

 7. Fakticky newsletter obsahuje vhodné informace, ale po grafické stránce není zcela vhodně zpracovaný. Je zde nevhodně vybraný font písma, jenž nepodporuje znaky s diakritikou pro psaní českého textu, proto dochází k tomu, že ě, ů, ž a další jsou tučně vyobrazena. Mimo to je nastavena nízká rozteč písma, takže se některá písmena protínají. Poté bychom vytkli také to, že u data jsou dvě pomlčky.

 8. Tým 9 – moc se nám líbí grafika, nemáme co vytknout. Také bychom trošku více rozvedli informace o hlavním programu.

 9. Graficky velice pěkný newsletter. Co se týče textu, tak v něm bychom více rozvedli hlavní program, jakožto hlavní tahák festivalu. A ještě bychom k webovým stránkám přidali nějaké odkazy na sociální sítě.

 10. Komentář tým č. 8 – Hezké, líbí se nám viditelné datum konání. Jen možná „18. ročník“ naformátovat dohromady na jeden řádek.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..