12 thoughts on “Newsletter – tým 7: Audio ZOO

 1. Tým 10 – Vizuálně moc pěkné! Jak již bylo řečeno, na 1. newsletteru chybí logo Pepsi. Hlavní text (Chcete si užít pořádnou…) se mi zdá poněkud krkolomný – pomohlo by možná jen přehození některých slov.

 2. Oceňuji dvě verze newsletteru, barvami i designem se skvěle hodí k akci, jak již bylo řečeno, v jednom chybí logo Pepsi, jinak nemám co vytknout.

 3. Tým 4 – Pěkný design, text je lákavý a povzbudí k akci. Souhlasím, že zarovnání vypsaných žánrů by šlo vyřešit lépe.

 4. Graficky velmi pěkně zpracované,
  více připomíná plakát či leták než newsletter, ale i v této podobě může určitě být.

  Jen nerozumím dvojí verzi – vertikální a horizontální (pro newsletter jednoznačně vertikální, ale jestli bylo zpracováváno jako plakát či leták, tak dává horizontální smysl).
  – u vertikálního vypadlo logo Pepsi ze sponzorů – na to v praxi dávejte pozor, může to sponzora rozhněvat a napravuje se to hodně špatně

 5. Oceňujeme verze. Ze všech zpracovaných newsletterů je naším favoritem. Velmi povedené! Jediná maličkost se týká Pepsi , která nějak zmizela?!

 6. Dvě maličkosti: 1.) ve verzi na výšku se ztratilo logo Pepsi, 2.) odrážku “trance” bych dala spíše nalevo, stejně jako začíná slovo house. Stejně tak bych to zarovnala i u rapu a techna.
  Jinak moc povedený newsletter!

 7. První verze velice pěkná, předpokládám, že tam chybí logo Pepsi, které je druhé variantě. Dále výčet různých hudebních stylů by mohl být na lépe formátován, aby to bylo na stejné úrovni. Varianta 2 je asi zbytečná, email to nezobrazí najednou a bude se muset scrollovat do strany. A ještě bych se snažil najít logo Pepsi ve stejné barevné variantě jako ostatní loga.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..