PR článek – tým 10: Braník sobě

Jubilejní 10. ročník festivalu Braník sobě opět oživí Bezovou a Zelinářskou ulici.

Parta nadšenců a branických patriotů již desátým rokem pořádá neziskový festival Braník sobě, který se koná vždy na začátku září v rámci akce Zažít město jinak. Na jeden den v roce se Bezová a Zelinářská ulice promění v opravdovou sousedskou slavnost.

Letos akce proběhne v sobotu 4.9. Od 11:00 bude na návštěvníky opět čekat bohatý program. Na své si přijdou nejen milovníci piva či kultury, ale i ti nejmenší, pro které organizátoři připravili množství doprovodných aktivit. Na děti letos bude čekat řetízkový kolotoč, roboti z lega, výtvarné, keramické, šicí ale i truhlářské dílny a samozřejmě i divadélka na již tradiční Kubrtově scéně.

„Přípravy na letošní ročník jsme zahájili nebývale brzo, bude to taková sousedská oslava prvních a rozhodně ne posledních kulatin festivalu.“ prohlásila Klára Mišunová, produkční Braníku sobě.

Hlavními lákadly letošního festivalu jsou kapely Megaphone a Walkmanz, pro příznivce slam poetry vystoupí Anatol Svahilec a pro milovníky nákupů bude v ulicích jarmark a bleší trh. Návštěvníci si krom zábavy budou moct vychutnat i nejrůznější streetfood pokrmy a samozřejmě legendární branickou jedenáctku. Více informací najdete na www.braniksobe.cz.

Návrat na rozcestník Mediální komunikace

13 thoughts on “PR článek – tým 10: Braník sobě

 1. Dobrý článek, jediný, co bychom mohly vytknout je chybějící mezera v 4. 9., to už bylo řečeno. Informativní, s citací a hezkými obrázky. Celkem moc kvalitní článek.

 2. Podobně jako TZ bez výtek, článek obsahuje vše podstatné. Oceňujeme zvolené fotografie, které přibližují atmosféru festivalu.

 3. Článek se nám moc líbí, možná by bylo jen dobré nepoužívat dvakrát v druhém odstavci slovo “čekat“.

 4. – za nadpisem se nepíše tečka
  – 4.9. – za první tečkou chybí mezera
  – „festivalu.“ prohlásila“ – místo tečky má být čárka
  Až na tyto drobnosti velmi dobré.

 5. Tým 5 – povedený PR článek. Moc se mi líbí, jak začíná první odstavec a jeho celkové znění.

 6. Tým 9 – nemáme co vytknout, rádi bychom vyzdvihli použití fotografií a hlavně použití kurzívy v případě citace

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..