PR článek – tým 3: Letní Letná

Letní Letná a oslava novocirkusového umění

Ačkoliv se minulý ročník festivalu Letní Letná odehrál v odlehčené verzi za ztížených podmínek vlivem pandemie Covid-19, letos se velmi očekávaný 18. ročník představí již „se vší parádou“ a bohatým programem. Jedná se o mezinárodní představení nového cirkusu a divadla, které v sobě spojuje jak tradiční cirkus, tak i celou řadu dalších uměleckých forem, divadelní dramaturgii a režii, čímž dohromady vytváří nezapomenutelný zážitek.  

Letní Letná se může pyšnit 1 852 úspěšně odehranými představeními, na která se každým rokem sjíždí více a více diváků. Díky tomu si tento festival v průběhu 17 let své existence zasloužil přední místo v žánru nového cirkusu v České republice. 

Kromě tvorby jedinečných představení, usiluje Letní Letná také o kvalitní rozvoj a propagaci novocirkusové scény. Za tímto účelem organizuje nejrůznější setkání odborníků, umělců i laické veřejnosti.  Pořádají se také mezinárodní projekty podporující tvořivost a kreativní potenciál začínajících umělců všech národností.  

Na 18. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná, který se již tradičně koná v Letenských sadech v Praze, se návštěvník může těšit od 12. do 31. srpna 2021. Po předchozím velkolepém úspěchu se na půdu Letní Letné po šestileté pauze vrací celosvětově uznávaný soubor NoFit State Circus z Británie s jejich představením LEXICON.  

V rámci festivalu jsou k dispozici nejen nejmenším návštěvníkům cirkusové a výtvarné dílny či nabídka Bibliobusu Oskar, čítárny Městské knihovny v Praze. Velké oblibě se těší dětské příměstské tábory Letní Letňák a Letňáček PLUS, které jsou organizovány během festivalu. Zdarma je pro návštěvníky připravena také řada open-air představení a každovečerní program v baru Letní poloha.  

Pokud vás Letní Letná svou pestrou nabídkou toho nejlepšího z novocirkusové scény zaujala, navštivte webové stránky letniletna.cz, kde naleznete všechny potřebné informace o programu a předprodeji vstupenek.  

Návrat na rozcestník Mediální komunikace

12 thoughts on “PR článek – tým 3: Letní Letná

  1. Prostřední část nám přijde málo „prodávající“, spíše vypadá jako z tiskové zprávy. Je super, jak popisujete pestrou nabídku akcí, návštěvníky to opravdu přiláká.

  2. Tým 10 – Skvěle zpracovaný PR článek. Až se nám úplně zastesklo po kulturních akcích z doby předkoronavirové.

  3. Souhlasím s komentáři – pěkný PR článek. Mám jen dva komentáře
    – titulek mohl být poutavější („oslava novocirkusového umění“ příliš nezaujme…)
    – místo „Pokud vás “ je vhodnější dát přímou výzvu k akci bez zpochybnění (opravdu mě to zaujalo? hm… zamyslím se…), např. Získejte více informací a kupte si vstupenky…

  4. Tým 9 – také nemáme co vytknout, text je velmi poutavý a nabízí spoustu zajímavých a potřebných informací. Kladně hodnotíme i doplnění textu fotografiemi.

  5. PR článek obsahuje zajímavé informace, vyvolává touhu událost navštívit a vypadá jako běžný článek, nikoli jako reklama.

  6. Tým 1 – Potencionální návštěvník v tomto PR článku nalezne veškeré potřebné informace, hodnocení velmi kladné

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..