PR článek – tým 5: LetItRoll

LET IT ROLL SUMMER festival letos bude!

  1. – 7. 8. 2021

Největší open-air drum & bassový festival vás v létě po roční prodlevě opět přivítá. Za několik měsíců se bývalý letecký areál v Milovicích promění v hudební ráj pro všechny nadšence drum & bassového žánru. Organizátoři festivalu neztrácejí naději, a i přes současnou situaci spojenou s COVID-19 plánují rozjet Let It Roll v plném proudu. Fanouškům festival nabídne pestrý line-up a pořádnou dávku zábavy!

“Určitě nejlepší outdoorový dnb festival v České republice. Naprosto boží atmosféra díky lidem z celého světa!” komentuje fanynka festivalu předešlého ročníku.

Let It Roll festival každoročně láká své návštěvníky na stovky vynikajících domácích i zahraničních DJs. Těšit se můžete například na drum & bassovou legendu, hudební skupinu Pendulum, nebo na DJs z Anglie: Dimension a Hybrid Minds. Kromě těchto tří headlinerů je nyní známo už přes 25 umělců, kteří tento rok ovládnou stage a další interpreti budou brzy odhaleni.

20. ročník festivalu nabídne tradiční, velkolepou opening-show s ohňostroji a nabitý denní program, kde nebude chybět ani oblíbená vodní bitka a taneční soutěž DnB Step Contest. Hudební zážitek bude jako vždy oživen zajímavým stage designem a speciálními vizuálními efekty.

Dějištěm drum & bassové scény je již po několikáté bývalý letecký areál v Milovicích nedaleko Prahy, a jak říkají sami pořadatelé festivalu „je to náš, stejně jako váš, drum and bassový domov a těšíme se, až ho znovu proměníme v pulzující festival“.

Největší drum & bass festival si můžete užívat po celé tři dny, a to od 5. do 7. srpna 2021. Vstupenky můžete zakoupit na webových stránkách festivalu www.letitroll.cz, kde se také můžete o akci dozvědět více.

Návrat na rozcestník Mediální komunikace

12 thoughts on “PR článek – tým 5: LetItRoll

  1. – v perexu oslovujete čtenáře 2. osobou (vás přivítá) a přecházíte do 3. (fanouškům nabídne) – zachovávejte jednotný styl
    – „jak říkají sami pořadatelé“ – vhodnější je citovat konkrétního, nejlépe šéfa
    – „Vstupenky můžete zakoupit“ – lépe výzva k akci (kupte)
    – u poslední věty navíc 2x „můžete“
    – obsahově pěkný PR článek

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..