9 thoughts on “PR článek – Tým 9

 1. Zase aktuální téma, které nesouvisí s COVIDem. Pěkné zpracovány design, hezky zvýrazněný datum a čas, kdy se bude beseda odehrávat. V článku jsou všechny potřebné informace.

 2. Graficky to vypadá hezky, ale byla jsem trochu zmatená z toho, v jakém pořadí bych měla číst bubliny, takže jsem si to musela přečíst nadvakrát. Nakonec jsem tam ale našla všechny potřebné informace, možná bych jen o něco víc nastínila, jak má online diskuze technicky fungovat (hlavně pro generaci rodičů).

 3. Pěkně graficky zpracované avšak přišlo nám to spíš jako propagační plakát. Věta: „Těšíme se nejen
  na Vás, ale hlavně na Vaše děti! „nám v tomto případě nepřijde moc vhodná, protože se jedná o choulostivé téma dětí.

 4. Velmi pěkný PR článek.
  Pár poznámek:
  – pozor na typografii (např. „v“ na konci řádku)
  – „Vás“ apod. se píše s velkým V jen v osobních dopisech, což PR článek není
  – „i samotné predátory“ – jak tomu mám rozumět? Má jim osvětová kampaň dát návod, jak být úspěšnějším predátorem a nenechat se nachytat? :-O

 5. Hodnocení za tým 4.
  Článek předává veškeré potřebné informace o konané besedě. Z informativního hlediska proto s článkem nemám problém. Jen mně osobně se čte, lehce kostrbatě. Rozdělený text do bublin, se mi text zdá méně čitelný a i u obrázku, dle mého názoru měl být zvolený jiný formát. Pochválil bych pěkný a výstižný název článku i jeho font.

 6. Poutavé a nápadité zpracování, které na první pohled zaujme, ale text je díky tomu hůře čitelný. V článku jsou uvedeny všechny podstatné informace a nechybí ani odkaz na web. Také oceňuji, jak jste si vyhráli s nadpisem.

  Já osobně preferuji spíše minimalistický a jednoduchý styl, proto na mne článek působí kýčovitě, ale to už je ryze osobní pocit.

 7. Velmi nápadité, nejvíce mne pobavil nadpis (s V síti/na síti), rozřazení do bublin je také pěkný nápad, dodává to článku přehlednost, jen bych vybral jiné obrázky či barvu textu pro lepší čitelnost.

 8. Článek na první pohled zaujme. Hezky napsané. Umístěním textu do bublin se pěkně zpřehlednil.

 9. Hezký nápad s textem uvnitř bublin. Jen je to hůř čitelný protože fotografie obsahuje bílou stejně jako je text. Pozor na ,,sirotky“ (jedno slovo osamocené na řádku). Různé velikosti textu se taky z typografického hlediska nedoporučují a na koncích řádků by se neměli objevovat jednopísmenné znaky, s výjimkou ,,a“. Celkově je to poutavé a na první přečtení mi to předá informaci kdy, kde a v kolik. Každopádně mám pocit (a nejsem si jistá protože jsem dysortografik), že občas jsou tam čárky, kde nemají úplně být.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..