11 thoughts on “PR video – tým 4: CAMP

  1. Hezké zpracování, ale zvuk pro příště vyladit. Trošku nám vadí spojení více dabérů do jednoho videa. Myslíme si že pro takovéto krátké video by bylo lepší pouze jeden moderátor.

  2. Video je dobře sestříhané a velmi oceňujeme nápad na představení filmů za doprovodu hlasu moderátorů. Pokud by byl zvuk vyvážený, asi by nám střídání hlasů ani nevadilo.

  3. Moc pěkně sestříhaný úvod ve spojení se znělkou, co bychom vytkly je již zmíněný rozdíl v hlasitosti mezi mluvčími a některé z mluvčích měli méně akční hlasový projev, což byla škoda, jinak moc pěkné video.

  4. Střídání mluvčích dle nás spíše na škodu, měnila se hlasitost což působilo rušivě. Jinak pěkné prostřihy z filmů. Názvy filmů bychom přidali v popiskách.

  5. Tým č. 1 – Velmi povedená úvodní znělka a nápad videa. Jak již bylo řečeno, komentář videa je občas nesrozumitelný a tím pádem působí rušivě. Pokud by se zapracovalo na technické stránce, video by nemělo chybu.

  6. Líbí se nám nápad zpracování videa. Perfektně sestříhaná videa se zvukovým komentem jsou opravdu povedená. Ale máme trochu výhradu k hlasům – chtělo by to trochu víc projevit emoce a přidat na hlasitosti. Je to takové trochu unavené a neupoutává to tolik pozornost, jak by si zasloužilo.

  7. Tým 5 – Souhlasíme s předchozími komentáři o špatné hlasitosti mluveného hlasu kvůli zvukům z pozadí. Za nás také palec nahoru za pěkný začátek videa, hudba i střihy v úvodní znělce jsou skvělé.

  8. Velmi hezký začátek videa s dynamickým střihem, který přesně koresponduje s hudbou. Komentář k videu je občas špatně slyšet kvůli zvukům z pozadí.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..