11 thoughts on “PR video – tým 7: Audio ZOO

  1. Líbí se nám celkový koncept videa. Úvodní scény zoufalství jsou možná trochu zdlouhavé, ale samotná pozvánka na festival je dynamická, poutavá a plná informací.

  2. Tým 9 – opravdu moc povedené video. Oceňujeme zpracování, herecké výkony a hlavně krásný kontrast mezi aktuální situací a lepších časů – pozvánky na festival.

  3. Velmi povedené video, které bylo dynamické a poutavé. Ani nevadí, že je to video trochu delší, protože ty herecké výkony byly boží!

  4. Za nás jedno z nejlepších videí, velmi originální, moc se nám líbil nápad s podáním informací prostřednictvím rozhovoru a navíc zasazeného do nynějšího online světa. Super herecké výkony.

  5. Oceňujeme dobře znázorněné zoufalství a originální koncept, také odvahu při hereckých výkonech, všichni mají rádi happy-end. 🙂

  6. Pěkně zpracované video, které je vložené do dnešní online doby. Je trochu delší, ale na druhou stranu to můžeme brát i jako příběh jednoho člověka, který je od rána do večera online, protože musí.

  7. Tým 5 – Velmi nápadité a v rámci možností dobře zpracované! Možná trošku zbytečně delší, ale video bylo dostatečně dynamické a hudba byla vhodně využitá

  8. Video je povedené, na začátku je velmi dobře vykreslena zoufalá atmosféra. Oceňuji také nápad s hovorem dvou kamarádek, v rámci kterého je celá akce představena.

    1. Dobrý nápad, video má dynamiku a sděluje potřebné informace. Oceňujeme přesvědčivé herecké výkony!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..