11 thoughts on “PR video – tým 8: Jeden svět

 1. Líbilo se nám, že video je informativní, s ukázkou, jak lze správně koupit lístky atd. Taky nám přišlo, že je trochu delší. Ovšem oceňujeme propojení vlastních záběrů a záznamu obrazovky.

 2. Hezké a sympatické zpracování videa. Oceňujeme i doplnění o praktické informace k webu. Chybí tomu jen trochu spádu, ale jinak je video super 🙂

 3. Dobrý nápad, ale poněkud horší zvuk. Video má mnoho potřebných informací, ale je zbytečně dlouhé.

 4. Video je delší, ke konci již zdlouhavé, chtělo by to více akce či střihů, možná nějaký hudební podkres, ale jinak pěkné

 5. Trošku zdlouhavé, možná provést lepší selekci informací, aby ty důležité nezanikly. Video možná působilo spíše jako nějaký tutoriál než PR-video. Líbí se nám prostředí, ve kterém jste natáčeli.

 6. Video je poměrně moc dlouhé a je složité udržet pozornost. Rozhodně by bylo lepší ho nějak prostříhat nebo vytvořit nějakou větší akci. Vcelku se zde ale člověk dozví potřebné informace k festivalu.

 7. Tým 5 – Souhlasíme s již zmíněnými poznámkami. Kvalita zvuku je horší a ačkoliv video není o moc delší než jiná videa, tak nedostatek dynamiky videa nepomáhá k udržení pozornosti. Stejné informace by se daly podat mnohem rychleji. Zároveň nám chybí nějaké představení komentátorky, protože vůbec nevíme o koho se jedná, jestli o organizátorku nebo návštěvníka festivalu nebo někoho jiného.

 8. Líbí se nám plynulý a praktický popis moderátorky. Hezká práce!
  Technicky by mohlo být lépe zpracované, včetně více dynamického střihu, ale je nám jasné, že ne každý má přístup ke kvalitní nahrávací technice.

 9. PR video jako celek funguje, ale je možná zbytečně dlouhé, v pozdějších částech je těžší udržet pozornost. Oceňujeme praktický popis, jak všechno funguje i kolik produkt zhruba stojí.

 10. Horší kvalita zvuku, zřejmě limit techniky.
  Úvodní část má zajímavé informace, divák se v nich ale může ztrácet. Chtěla by buď prostříhat, nebo zkrátit (a nebo kombinace obého). Video se oživilo následnými prostřihy a ukázkou.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..