7 thoughts on “Rozhlasová reportáž – Tým 1

 1. – moderátorce není moc rozumět
  – pěkná znělka
  – skvělý projev respondenta
  – obsahuje důležité informace

 2. Projevu reportérky není moc rozumnět (hlas super, jen nám přijde, že jednotlivá slova tak nějak splývají do sebe), nicméně Kuba Vinařický vše vyrovnává svým charismatem a výjímečným hlasem jako vždy. Hudba v pozadí dokresluje příjemnou atmosféru. Super!

 3. – pěkná znělka
  – doporučil bych pomalejší mluvu u reportérky, občas se ztrácí v „drmolení“
  – perfektní přirozený projev respondenta
  – pěkné a přirozené pozvání na další ročník

 4. Líbila se mi znělka a nápad na „radio arts“. Moc jsem nepochopila vyslovení názvu festivalu, jezdím na něj a nikdy jsem neslyšela jiný název než prostě „jihlava“ bez rozdělení, ale to je asi detail. Projev moderátorky je sekaný a neplynulý. Otázky pro Jakuba jsou ale už pokládány hezky, a jak vyzdvihují ostatní, jeho projev je pecka. Hezky poskládáno, vidím rezervu jen u projevu/čtení reportáže.

 5. Projev moderátorky nebyl plynulý ani přirozený. Úplný opak byl projev Vína, který púsobil uvolněně a přirozeně. Znělky na konci i na začátku celkově reportáž ozvláštnily. Dozvěděli jsme se potřebné a zajímavé informace. Oceňuji i pozvánku k příštímu ročníku.

 6. Líbí se nám užití znělky na začátku a na konci. Téma je aktuální a Víno mluvil velmi zřetelně a téměř profesionálně. Zmíněny důležité informace. Celková reportáž se nám líbila.

 7. Téma reportáže je dobré a aktuální. Znělka tvoří dobrou přidanou hodnotu. Moderátorce bohužel většinu času není rozumět. Název festivalu byl na první poslech nepochopitelný, to posluchači dojde až během rozhovoru. Dotazovaný naopak mluví bezchybně, velmi poutavě, přirozeně a profesionálně.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..