5 thoughts on “Rozhlasová reportáž – Tým 2

 1. Vstupy dalším lidí jsou moc pěkné ozvláštnění, které udržují diváka v pozoru a dodávají autentičnost. Moc se mí líbí výzva s webovými stránkami na konci reportáže. Jen již zmíněné pomlaskání na začátku jsem také úplně nepochopila. Avšak jinak se mi začátek moc líbil, navodil takovou vážnou, ale poutavou atmosféru. Celkově asi nemám co vytknout, reportáž se mi moc líbila.

 2. Povedený úvod. Klobouk dolů v rámci projevu, jelikož moderátor nejspíš není z Česka. Dotazovaní nejsou bohužel úplně jasně slyšet. Líbí se nám následné odkázání na webové stránky pro více informací. Povedené 🙂

 3. – pěkný úvod reportáže
  – velmi dobrý projev reportérky
  – hezky zapojené telefonické hovory
  – pěkná výzva na konci reportáže, která navíc působí nenuceně (u komerčního projektu by reportáž degradovala na reklamní sdělení, ale u neziskového takovéhoto charakteru je naopak vhodná)

 4. Líbilo se mi proložení reportáže autentickými ukázkami z rozhovorů. Moderátor prodal všechny potřebné informace, tak, že jdu okamžitě přispět. Občas byly slyšet neidentifikovatelné zvuky, které projev trochu rušily.

 5. Moderátor podává slušný herecký výkon a dobře se poslouchá (až na konec, tam už mu docházejí síly). Vstupy opravdových lidí jsou zajímavé, a protože se segmenty často střídají, dokáže divák udržet pozornost. Celkově se mi reportáž líbila, nemám co jinak vytknout. Jenom, asi mi něco ušlo, ale co bylo to mlaskání na začátku? Zvukový záznam znakové řeči? To je tak trochu oxymoronické, nemyslíte?

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..